Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [HIT! DROP Z RUD!] [Darmowe, automatyczne rezerwacje slotów] [Wszystko spolszczone] [Nietypowy survival]


ThexSowax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

info.png
kropka.pngNazwa serwera: AmazingCraft
kropka.pngAdres IP: amazingcraft.csrv.pl
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngSloty: 10 na start.
kropka.pngBiała lista: Nie
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png
kropka.pngNIETYPOWE.
administracja.png
kropka.pngThexSowaxgg.png8501990
infodod.png
Surowce dropią z RUD! Rekrutacja na administratorów otwarta, poszukujemy osób, które będą chętne na pomoc w opłacie serwera (są za to rangi itd). Serwer ma wiele nietypowych pluginów, które spotkasz na mało jakim serwerze. I edycja serwera wystartowała, zapraszamy każdego. Miłej gry! IP: amazingcraft.csrv.pl

 

Opublikowano

Wersja serwera została zmieniona na 1.6.4!

(przepraszam, że teraz odświeżam, ale później nie będę miał jak)

Opublikowano

Wejść może 40/10 bo po 1 macie fakeslots a po 2 jak wejdzie wam te 40 osób to będziecie mieć lagi bo wam ramu ledwo starczy tylko na 10 osób pomyśl trochę jak robisz serwer i na pewno nie zagrałbym na takim serwerze

junior.jpg

Opublikowano

Wejść może 40/10 bo po 1 macie fakeslots a po 2 jak wejdzie wam te 40 osób to będziecie mieć lagi bo wam ramu ledwo starczy tylko na 10 osób pomyśl trochę jak robisz serwer i na pewno nie zagrałbym na takim serwerze

A skąd wiesz ile mamy ramu?

Ehh..

 

A poza tym, napisane jest, że te 10 slotów jest na "START"...

Opublikowano

Czy wy wiecie co to jest dedyk? Maszyna "Dedykowana" jest cała dla ciebie a tym bardziej że na craftserve nigdy nie widziałem dedyka.
Ja jak widzę kogoś na MpcForum co piszą że serwer jest dedykowany a IP jest z portem lub np. z craftserve to chce mi się z nich śmiać.

Opublikowano

@up

A się śmiej - nikt Ci nie zabrania...

Z tego co wiem, to "dedykowany" oznacza też to, że jest 24/7... -_-

Opublikowano

24 na dobe :D

a na 1.6.4 niema stabila to dodatkowe lagi :D

Może i "stabila" jeszcze nie ma, lecz lagów i tak nie ma ;)

 

EDIT:

Z powodu nie działających kilku pluginów niestety musieliśmy zmienić wersję serwera spowrotem na 1.6.2. Lecz, gdy wszystkie pluginy będą już działały na 1.6.4, natychmiast zmieniamy wersję bukkita.

Opublikowano

zostańcie narazie na 1.6.2 doputy wiekszosc z 1.6.2 sie przeniesie

bo teraz ponad 80% gra 1.6.2

Mój Serwer:
Enderiada
[Rozbudowane PvP]

Opublikowano

@ref

Wersja serwera nadal na 1.6.2, tymczasem usunęliśmy drop ze stone!

Surowce dropią już z RUD!

Mamy nadzieję, że z pewnością przyciągnie to na serwer dużo osób!

Przypominam, że za dobre reklamowanie serwera można dosta vipa/svipa/moderatora/lub nawet i admina!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...