Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź serwerowni (POWRÓT) cs-bania


grzehe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM!

W najbliższym czasie ruszy nowa serwerownia cs-bania.

Pewnie wielu z was pamięta czas spędzony na tym serwerze, ponieważ grało na tej serwerowni sporo ludzi.

 

Upadła ona z powodu oszustwa jednego z członków naszego teamu.

Tym razem członkowie teamu są dobierani bardzo ostrożnie.

 

Każdy z naszych serwerów będzie miał:

-HLTV

-AMXBANS

-DODATKOWE PLUGINY ZABEZPIECZAJĄCE SERWER.(W TYM UNIKALNE ZROBIONE PRZEZ NAS).

-ŁADNE I MIŁE DLA OKA FORUM.

-WIĘKSZOŚĆ PLUGINÓW WYKONANYCH PRZEZ NAS.

 

Kto grał na naszej serwerowni kiedyś?

A kto zagra z nami?

Śmiało wypowiadajcie się.

Dodatkowo nabór na JuniorAdmina,Moderatora,Grafika I Adminów OTWARTE!

Opublikowano

akurat miałem tam bana,perma za obrażanie -,- dobrze że jest powrót to przynajmniej pogram ;]

xrdj.jpg

Opublikowano

Witam.Ponieważ chcemy aby to wam się grało wygodnie chcemy was zapytać.

Jakie serwery na początek chcecie?

Propozycje proszę pisać w poście.

 

MistrzC

Administracja oczywiście nowa będzie, więc zmieni się też nastrój serwera.Na pewno nie zajdzie takie nieporozumienie, że dostaniesz za obrazę bana PERNAMENTNEGO.

 

Zapraszam do pisania propozycji.Pozdrawiam.

Opublikowano

Proponuje klasyczne dobre FFA (kiedyś mieliśmy i bardzo dobrze się grało z miłą atmosferką)

FFA z rangami

 

Co wolicie?To propozycje 1 serwera

Opublikowano

1serwer to FFA

2serwer zastanowimy się już po otwarciu serwerowni.

 

Na nasze forum został wgrany styl i jest teraz przerabiany.

Pewnie widzieliście ten styl w internecie gdzieś wystawiony, lecz wstawianie go na forum może grozić zablokowaniem go.

A więc tylko my ten styl będziemy mieli.Wykupiliśmy go od prawowitego właściciela i mamy pozwolenie na wszystko.

Opublikowano

UWAGA start o troszkę przesunięty.

Powodem jest robienie nowego,własnego stylu, a nie skopiowanego z innego forum.

Obiecujemy, że następny wpis ze startem będzie prawdziwy.

Pozdrawia

Administracja

CS-BANIA

Opublikowano

A po co w zapowiedzi obrazki.Zapowiedź kieruje się na tym, aby ktoś wiedział, że w najbliższym czasie wystartuje serwer.

Obrazki stawia się w "prezentacji".

A jeśli ktoś chce widzieć jak idzie przebieg forum,stylu itp może wejść. (Żeby nie było reklamy macie podaną nazwe u góry cs-bania)

nazwa.xaa.pl

Opublikowano

UWAGA:Zgodziliśmy się na współprace z serwerownią nieziemskiskill.

Wystartowali oni dobrze ale sieć została zaniedbana.

Reaktywacja sieci nieziemskiskill razem z cs-bania.

Pierwsze zrobimy FFA.

Już nie długo czekajcie na otawrcie!

Jeśli chcecie pograć na super serwerze to bądźcie z nami na nieziemskiskill

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...