Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ravia.eu Czy warto kupić Pomocy ! Nie dać się oszukać


Ringtone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam znalazłem człowieka ktory ma na sprzedaż woja 35 lvl Aura g wirek na M + ( + eq do 35 full +9 + bdb bony w tym fms sr 47 kd 5 + 2,5kkk w złocie i jakieś pierdołki typu rękawiczki , pd'ki itd. Koszt to 200zł Czy warto pomóżcie ??

 

Następną kwestią jest jak bd kupować o co poprosić sprzedawcę Napewno mail ,słyszałęm o jakimś pytaniu nie wiem o co chodzi dlatego pytam was .No na tyle. Za każdą pomoc lajki >Szczała

13974416597414485934.png

by MychaGame

Opublikowano

Przede wszystkim, czy sprzedaż przebiega przez allegro?

 

Samo 2,5kkk warte jest około 125zł.

Jeśli postać z eq warta jest 75zł, to bierz.

Opublikowano

Czlowieku za taka kase takie konto bierz.

 

Najlepiej zeby przez allegro przeszla tranzakcja.

 

A te pytanie to pytanie pomocnicze w celu odzyskania hasla, e-maila itd.

 

Np: nazwa twojej szkoly, nazwa zwirzaka itd itp.

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Tak wszystko przebiega przez Allegro zapomniałem to uwzględnić na początku sorry .ok jeżeli mówicie ze warto to biorę :) pozdro

13974416597414485934.png

by MychaGame

Opublikowano

Jak dostaniesz maila, zmień adres email przypisany do konta, na swój.

Wtedy dopiero będziesz miał 100% pewności, że konto jest Twoje. W innym przypadku może on odzyskać maila poprzez telefon do administracji poczty.

Opublikowano

Jeszcze jedno jest jakiś poradnik jak dobrze zarabiać takim bodym 35 lvl aura p full eq +9 do 35 bufa bym zrobił ,albo jakieś wasze sprawdzone pomysły :) ???

13974416597414485934.png

by MychaGame

Opublikowano

Z metkami 85/90 możesz mieć problemy. Chyba, że ładnie zbonujesz to eq.

Metki 75/80 dasz radę, ponieważ respy są dość słabe.

Opublikowano

Eq już mam ładnie wybonowane na co przykładać dużą uwagę kryt/zwierzęta ? / def/ wartosc ataku ?.Mam zamiar kupić renifera 200 do wartosci i jakiegoś peta chyba wieprza bo czytałem że najlepszy dla bodego ?

 

Jak ktoś gra powiedzcie jaki pet najlepszy ":)

13974416597414485934.png

by MychaGame

Opublikowano

zależy gdzie dropisz chcesz. co do bonów to omdlenie kryt siłą

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...