Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4 - Nowa Wersja!][OTWARCIE]SquareWorld - SURVIVAL [50slotów]


facebeef

Serwer  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mamy wprowadzi? wojny niebiescy na czerwoni?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png
kropka.pngNazwa serwera: SQUAREWORLD - SURVIVAL
kropka.pngAdres IP: SERWER.SQUAREWORLD.PL
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngSloty: 50
kropka.pngBiała lista: Nie
kropka.pngNether: Tak
kropka.pngSimple Clans - Wojny Frakcji
kropka.pngQuesty
kropka.pngPodróżowanie smokami
kropka.pngWalki z bosami na spawnie
administracja.png
kropka.pngFaceBeeF
kropka.pngBulion
infodod.png
Mamy zamiar wprowadzić wojny frakcji polegające na walce 2 drużyn (Czerwoni/Niebiescy) . 2 zamki wlaczące ze sobą. Zagłosuj w ankiecie co o tym sądzisz ;)

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź ;) Aktualne mamy mały problem z gildiami, ale do wieczora się z nim uporamy. Jak masz jakieś propozycje to pisz. Chętnie to wprowadzimy.

Opublikowano

1.Dodajcie plugin HeadDrop czy jakoś tak doda on fajny efekt dropienia głów graczy co pozwoli graczom w zabawe np. Łowcy głów, itp. Oczywiście config dajcie 100% na drop.

2.TreeAssist możecie dać dla vipa, to dodaje szybkie ścinanie drzewek.

3.Dodajcie że maxymalna ilość zarejestrowanych kont to 3 bo jest 1.

4.Zwiększyć ilość mobów.

5.Dodajcie vipowi możliwość przenoszenia mob spawnerów.

55jk0m.jpg

Opublikowano

nick Dragonir119? Zapytam się predatora o co chodzi, wyciągnę konsekwencję.

 

PS: Szukamy youtuberów, modów, budowniczych (głównie budowa zamków). Chętni pisać na PW.

Opublikowano

1.Dodajcie plugin HeadDrop czy jakoś tak doda on fajny efekt dropienia głów graczy co pozwoli graczom w zabawe np. Łowcy głów, itp. Oczywiście config dajcie 100% na drop.

2.TreeAssist możecie dać dla vipa, to dodaje szybkie ścinanie drzewek.

3.Dodajcie że maxymalna ilość zarejestrowanych kont to 3 bo jest 1.

4.Zwiększyć ilość mobów.

5.Dodajcie vipowi możliwość przenoszenia mob spawnerów.

Raczej to dodam do jutra. Dzięki za propozycje ;) Serwer był off, bo w serwerowni coś robili.

Opublikowano

Dodałem HeadDrop, zwiększyłem ilość mobów, naprawiłem gildie, wgrałem citizens. Na dzisiaj koniec. Jak macie inne propozycje to piszcie ;)

Mam zamiar wgrać jeszcze TreeAssist dla vipa.

Szukamy modów, youtuberów, budowniczych na serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...