Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Kretynizm Wot - Jakie gry polecacie na weekend ?


Zaacny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W związku z atakiem popierd****ych weekendowych graczy na serwery World Of Tanks, odpuszczam sobie grę.

Gdyż iż ponieważ dostaje baty od przeciwników nie za swoje błędy, a za debilizm bezmózgiej drużyny.

Nie będę podawał przykładów co i jak, bo pewnie sami wiecie o co chodzi.

 

Dlatego mam pytanie:

Jakie gry płatne lub bezpłatne do zakupu bądź pobrania, które będą sposobem na nudę polecacie?

Pozdrawiam i życzę stalowych nerwów w weekendowej grze w World Of Tanks.

x

Opublikowano

Saints Row IV, PES, Fifa, State of Decay(early access), War Thunder,CS, War of Roses lub zamiast grać na kompie polecam przeczytać jakąś książkę.Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Saints Row IV, PES, Fifa, State of Decay(early access), War Thunder,CS, War of Roses lub zamiast grać na kompie polecam przeczytać jakąś książkę.Pozdrawiam.

Też prawda, ale w takim wypadku wolę wyjść na rower. Mi chodzi o gry. ;)

 

WT- grałem i może sobie pogram parę bitew, chociaż denerwuje mnie, że samoloty OP zdejmują mnie na 2-3 strzały, ale ujdzie jako tako gra.

CS- zbyt dużo hackerów itp.

Saints Row- ciekawe

Fifa- nie lubię gier o sporcie, chyba, że boks na konsoli

State of Decay- o coś dla mnie tylko, że już mam Dead Island

 

Ogólnie to chciałem was zapytać jak wam idzie dzisiaj gra. Czy tylko na mnie MM się uwziął i daje mi samych debili. ( 40% winrattio >.< )

x

Opublikowano

BF3 ostatnio kupiłem za 28 zł, polecam.

Stare dobre GTA SA jest zawsze na torrentach

BF2 też może być. Starsza gierka, ale dużo lepsza niż nowe BF'y

I UWAGA! PANIE I PANOWIE!

Kerbal Space Program! Symulator lotów na inne planety. Ale przed zabraniem się do gry polecam poradniki, bo wydaje się trudna.

Link z TPB

 

 

 


Zaacny, dnia 21 Wrze 2013 - 14:07, napisał:

Ogólnie to chciałem was zapytać jak wam idzie dzisiaj gra. Czy tylko na mnie MM się uwziął i daje mi samych debili. ( 40% winrattio >.< )

Spokojnie. Ja rzuciłem z tego powodu WoT'a kilka miesięcy temu i teraz jak raz w miesiącu wejdę to dobrze.

 

 

Opublikowano

Ogólnie to chciałem was zapytać jak wam idzie dzisiaj gra. Czy tylko na mnie MM się uwziął i daje mi samych debili. ( 40% winrattio >.< )

Też tak mam, że w weekend WR spada, ponieważ podstawówka i gimnazjum wracają ze szkoły. Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Też tak mam, że w weekend WR spada, ponieważ podstawówka i gimnazjum wracają ze szkoły. Pozdrawiam.

 

Okej, czyli nie jestem sam w tym gównie.

x

Opublikowano

Czyli jestem z Wami, bracia !

Ja polecam Starcrafta2, 7 days to die albo stare dobre DayZ

Opublikowano

Witam!

W związku z atakiem popierd****ych weekendowych graczy na serwery World Of Tanks, odpuszczam sobie grę.

Gdyż iż ponieważ dostaje baty od przeciwników nie za swoje błędy, a za debilizm bezmózgiej drużyny.

Nie będę podawał przykładów co i jak, bo pewnie sami wiecie o co chodzi.

 

Dlatego mam pytanie:

Jakie gry płatne lub bezpłatne do zakupu bądź pobrania, które będą sposobem na nudę polecacie?

Pozdrawiam i życzę stalowych nerwów w weekendowej grze w World Of Tanks.

MechWarrior Online

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...