Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Osoba, która zrobi ze mną Serwer MineCraft [Tylko poważne osoby !]


razor710

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie - szukam ogarniętej osoby, która zechce ze mną zrobić serwera minecraft pod wersje 1.6.2.

Z góry mówię że jeżeli czyta to jakiś 9 latek to może opuścić ten temat ;)

 

Ogólnie serwer będzie miał swoje Forum, które będzie głównie CS i MC, czyli znajdą tam się także serwery counter-strike (nie koniecznie tylko 1.6).

 

Jakie mam wymagania? hmmm... Myślę że:

- Minimalnie 15 lat (mogę zrobić wyjątek jeżeli ktoś jest na prawdę ogar i widzę że wie co mówi)

- Znajomość Bukkita w stopniu Bardzo Dobrym

- Znajomość Języka polskiego w stopniu Bardzo Dobrym

- Znajomość Języka angielskiego w stopniu dostatecznym/dobrym

- Zaopatrzenie w wydatki finansowe (przypominam że serwerów za darmo nikt nie rozdaje)

- Posiadanie Mail'a, GG, Skype, TS3 (myślę że nie będzie problemu)

- Umiejętność ładnego budowania w MC (minimalnie 5/10 nie wymagam bóg wie czego)

- Kultura w stopniu NAJWYŻSZYM !

- Duże chęci :)

 

Co oferuję? :

- Współwłaściciel Serwera

- Ranga na Forum

- Stałe stanowisko moderatora na Forum

reszta do dogadania

 

Nazwę Forum na razie nie ujawniam :)

 

Chętni proszeni są o zgłoszenie się na Mail lub GG

Mail: [email protected]

GG: 47893234

 

W przypadku wiadomości mail proszę także o podanie nr GG - wiadomo że lepiej się wtedy pisze ;)

 

Pytania proszę składać pod tematem.

 

 

Do szanownej Administracji MPCForum: Jeżeli umieściłem temat z złym dziale to proszę o przeniesienie go do poprawnego działu a nie usuwanie tekstu i wpisywanie "xxxxxx" gdyż może się i mocno nie rozpisałem lecz zajęło mi to trochę czasu :) Dziękuję Pozdrawiam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...