Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][FB/C2T]CraftToWin[Graj i Wygrywaj Nagrody!][1.6.2]


`fsk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

============================================

PPmd.png
jdnd.png
NPmd.png

============================================


MPmd.png
Siema. Chciałbym wszystkim przedstawić projekt serwera jakiego jeszcze nie było!
Rodzaj gry to C2W (CraftToWin), jest to nasz autorski pomysł, który ma bardzo
proste założenie - graj i wygrywaj!

============================================

No ok, ale co mam robić by wygrać?

To o co chodziło w minecraft'cie na początku, czyli budowanie

jak najładniejszych, najciekawszych budowli.

============================================

Więc co można wygrać?

Będziemy się starali by były to rzeczy
dość zróżnicowane, ale oscylować będziemy wokoło spraw związanych z kompuetrem np.
koszulki, pendrive'y, karty pamięci, konta premium na stronach z plikami, gry steam, doładowania telefonów.

A co tydzień są wybierane dwa najładniejsza domki które
wygrywają, a raz w miesiącu kolejne dwa które wygrywają rzecz jasna bardziej wartościowe
nagrody + z osobą która zajęła 1-sze miejsce przeprowadzamy

wywiad na naszym kanale YT!


Jak możecie się doczytać w temacie nasz serwer to także FB, więc nie ograniczamy waszych pomysłów w żaden sposób!

============================================



Z racji tego że jak myślę spora liczba ludzi ma zdolności by wygrać, a jest także spora liczba serwerowych trolli którzy raz wbiją, zabiorą działkę i się więcej nie
pojawią stawiamy filtr w postaci płatnej rejestracji (skromne 1zł SMS)


Na początku serwer będzie posiadał 40 lub 60 slotów, to zależy od was!
Wy w ankiecie możecie się opowiedzieć na ten temat.

============================================



Jeśli pojawią się jakieś informacje dot. serwera postaram się je tu
umieścić, tymczasem zapraszam was do komentowania tego projektu!

Pozdro!

Opublikowano

Zaguam napefno czy jest mozliowsc budowania domkow z kolegami ?

tak, będzie można budować z kolegami, ale nie będzie można łączyć dziłek

 

Super pomysł na serwer. A czy takowy serwer będzie premium ? Gracze będą mieli Creative mode ?

 

Serwer będzie no-premium, a creative mode będzie dostępny tylko dla vipów

 

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany serwerem to informuję że najdalej w październiku zostaną oddane pierwsze nagrody ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...