Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][PROBLEM]Nie otwierające się spoilery w firefox


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma działu na tego typu tematy?

Musiałem gdzieś to umieścić...

 

Od ponad roku nie mogę otwierać spoilerów w firefox, był reinstalowany itp.

Czytałem, pytałem i dowiedziałem się, że wina musi siedzieć po stronie serwera forum...

Na IE dobrze się otwierają.

Mam najnowszą wersje Firefoxa.

 

I jeszcze dwie sprawy:

Po napisaniu nowego tematu wiad. nie odczytuje [enter] ^^ Dopiero jak kliknę edytuj wtedy znaki [enter] zapisują się.

 

Trzecia sprawa, po cytowaniu czyjejś wiadomość wyskakuje mi znak &nbst, tak chyba nie powinno być, to chyba czysty błąd kodowania.

Opublikowano

Nie ma działu na tego typu tematy?

Musiałem gdzieś to umieścić...

 

Od ponad roku nie mogę otwierać spoilerów w firefox, był reinstalowany itp.

Czytałem, pytałem i dowiedziałem się, że wina musi siedzieć po stronie serwera forum...

Na IE dobrze się otwierają.

Mam najnowszą wersje Firefoxa.

 

I jeszcze dwie sprawy:

Po napisaniu nowego tematu wiad. nie odczytuje [enter] ^^ Dopiero jak kliknę edytuj wtedy znaki [enter] zapisują się.

 

Trzecia sprawa, po cytowaniu czyjejś wiadomość wyskakuje mi znak &nbst, tak chyba nie powinno być, to chyba czysty błąd kodowania.

było napisać w pogaduszkach.

zmień firefox na chrome albo zakualizuj tego firego .

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Za przeproszeniem skoro błąd leży po stronie serwera, to administracja powinna naprawić błędy no chyba, że potrafią tylko wklejać gotowce\

Nie zmienie przeglądarki, gdyż przyzwyczaiłem się do niej ^^

 

Gówno, kolejny błąd nie mogę bezpośrednio napisać odpowiedzi, musze brać zacytuj i dopiero kliknąć przycisk napsiz, omg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...