Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA IV pojdzie na moim szrocie?


alemamfaze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3gb ramu
amd turion II p520 dual core procesor
ati mobility radeon hd 4300/4500 series

windows xp

 

 

na can you run it wyskakuje ze pojdzie ale na recomended jest fail bo niby procek o 100 mhz za slaby.

 

 

 

Age is just a number :)

Opublikowano

A mi na takim sprzęcie pójdzie na najwyższych ?

 

procek : intel core i5 3350P 3,1Ghz

GPU : Radeon 7850

Ram : 8 gb

Win 7 x64

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

ja mam 2 gb ramu ddr2 i mi na hight smiga po 30 fps :)

nie wierze w to ;]

 

ja na moim kompie wyciagam 35-40 i to na srednich.

 

A mi na takim sprzęcie pójdzie na najwyższych ?

 

procek : intel core i5 3350P 3,1Ghz

GPU : Radeon 7850

Ram : 8 gb

Win 7 x64

tak, lecz kilka opcji bedze trzeba wylaczyc

Age is just a number :)

Opublikowano

3 GB ramu to nie ma szans. ja mam 4gb ramu i gta episodes from liberty city mi tnie się jak diabli mimo że ustawienia mam wszystko na najmniejszym. Zacina się nienormalnie dlatego chcę sprzedać tą grę.

 

nie ma szans mówię Ci.

sygna1.jpg

Opublikowano

A od kiedy to RAM jest tak ważny przy grach?

Największą rolę odgrywa karta graficzna, a z tego co można wywnioskować to u autora karta jest laptopowa/zintegrowana więc słabo będzie z tym GTA.

Opublikowano

Low detalach ? No chyba nie ziomeczki, mam 2gb ramu, gram na średnich detalach i ustawieniach wysokich, nie ma ścin a i do tego korzystam z ENB - 25-30 fps

WaldzioxD.png



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...