Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival + FB] Cubboid na działki / Wolny Świat ! >AlmanCraft< Sprawdź TO !


JinRyu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png
kropka.pngNazwa serwera: AlmanCraft
kropka.pngAdres IP: ms,owncraft,pl
kropka.pngPORT: 2615
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngPVP: Nie
kropka.pngSloty: 11
kropka.pngBiała lista: Nie
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png
kropka.pngPluginów na serwerze jest 20
administracja.png
kropka.png[HA] Alanekgg.png
kropka.png[Mod] GandzioreKgg.png
infodod.png
Serwer powstał poprzez inspirację i chęć grania na Moim/Naszym pierwszym serwerze Minecraft .
Polega On na wejściu do świata i bezustannym podróżowaniu .
Na sam początek jesteś nikim , ale Twoim zadaniem będzie stworzenie swojego wizerunku i rozwój postaci .
Serwer jest typem :
Survival + FB - znaczy to tyle , że są dodane Jobs i można mieć działkę z cubboidem , ale posiadanie dużej działki jest dość trudne , ponieważ 1kratka = 100$
np.: Teren 10x10=100 ; 100x100$ = 10000$ .
Czyli żeby mieć cubboid na dom/dzialke , trzeba uzbierać 10k na 10x10 .
Na serwerze nie szukajcie żadnych sklepów , aren , lotnisk , budowli 4fun itd. ...
Po prostu wchodzicie i bawicie się rozgrywką !


Pozdrawiamy , TEAM AlmanCraft!

Opublikowano

Ajj ... Wybaczcie to :x .




Tutaj poprawne ip : ms.owncraft.pl:2615


! Z tym oto IP wchodzimy na serwer !

Nie jestem właścicielem serwera .
Obejmuję tylko posadę Moderatora , także proszę okazać trochę wyrozumiałości co do prezentacji :)
Opublikowano

Wbiłem i dałem wam szansę...

Spawn brzydki lecz przejrzysty ^^

Działki można mieć gdzie chcemy.

Sklep jest troche od spawna i jakieś 8-9 kratek od spawna można już budować...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...