Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Propozycja] Co do działu MineCraft


Ergor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem w Metin2 został dodany dział Pomoc przy serwerach Metin2 czy jakoś tak. Tutaj jest temat:
Poszukuję/Zostanę Moderatorem Technikiem itd.
Można było by zrobić też taki dział jak "Pomoc na Serwerach MineCraft" i tam by robili tematy kogo poszukują i kim chcą zostać. Myślę że to będize dobre rozwiązanie, nie będzie spamu i będzie łatwiej zobaczyć co jest aktualne a co nie. Zazwyczaj w temacie Poszukuję/Zostanę mało kto zmienia status Aktualne na Nieaktualne więc myślę że to dobry pomysł.
Jak coś piszcie co o tym sądzicie i kto jest za Łapka UP czyli "Lubię to" :)
Dział można by było dodać w Zarządzanie serwerem.
Moderatorzy by łatwiej wyłapali spamerów i by mieli przyjemniejszą pracę przy temacie. każdy temat był by przejrzysty i dużo lepiej by to wyglądało.

metin2-hard-serwer-prywatny.png



Chcesz zdobyć oryginalne gry?? Miedzy innymi giftcode do mc i steam do cs?? A może chcesz pudełkowe gry?? Pisz GG: 49428166.

Opublikowano

To, że ma Metin, to nie znaczy że musi mieć "Mejnkraft". W Minecrafcie, zrobienie serwera to nie wysiłek, a w metinie trza czasami poświęcić miesiące.

Nope.

Admin Cienia
Opublikowano

Nie ma sensu porównywać tego z metinem, ponieważ serwery minecrafta tworzy się dużo prościej.

Sub-forum "Zarządzenie serwerem" + tematy zbiorcze w zupełności wystarczą, jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Nie ma sensu porównywać tego z metinem, ponieważ serwery minecrafta tworzy się dużo prościej.

Sub-forum "Zarządzenie serwerem" + tematy zbiorcze w zupełności wystarczą, jestem na nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...