Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][PentryGames][1.6.2][RPG][Klasy Biżuteria][Nowe Biomy][ M O D Y ]20+[DUNGEONY][20+NoweBossy][Nowy System PvP][Wojny Gildi][Questy]


SPYROO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

maszyna bedzie Dedykowana oto parametry



Technologia:

Sandy Bridge E


Procesor:

Intel Xeon E5-1650 (6 cores / 12 Threads)


Częstotliwość:

3.2GHz (3.8GHz Turbo Boost)

RAM:

32 GB DDR3 ECC

Raid Hard:
LSI MegaRAID 9271 6Gbps

FastPath

Dysk twardy:

2x 160GB SSD

 

Przepustowość:

500 Mbps gwarantowane

 

Na serwerze beda vipy kupno za realne jak i virtualne pieniadze ( serwer nie jest robiony pod zarobki tylko pod dobra zabawe)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Świetna prezentacja, wylatujące cycki idealnie pasują do tematu. RPG, czyli co ? Jaka jest fabuła? W jakim stylu są zrobione miasta? Nowe biomy ? :D Które to, bo wszystko to co pokazaliście jest na necie. Latające placki na niebie nie wyglądają zbyt estetycznie. Jest u was coś ciekawszego do robienia, niż zabicie kilku mobów ?

Opublikowano

tak wersja 1.6.2 sa dodane misje narazie 50 bedzie wiecej do tego plugin na gildie wiec walka o terytorium narazie sa 3 miasta sredniowieczne w których robione sa misje nowe bronie myslimy nad dodaniem i poprawione bossy wiec samemu nie da sie rady go zabic trzeba byc w 2-3 conajmniej ;]

 

 

 

ale nie wiem czy nie bede zmienial serwera bo zrobilem zapowiedz rpg + mody i od razu dzieci zgapiaja i robia takie same widzialem juz z 10 prezentacji nowy typ serwera rpg + mody załosne nie umieja wymyslic swojego typu

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Klasy na serwerze

 

Mag klasa ma 5 broni Ognista laska , laska wiatru . laska wody , laska ziemi , i laska wszystkiego ;] ma także 2 zbroje magika które sa niezbedne do kożystania z klasy bez zbroi nie da sie używać skili ma też książkę która ma wszystko opisane

 

Archer posiada łuk pioruna niesamowite DMG + skile podpalajace odpychające i inne ma 1 rodzaj zrboi niezbedny do korzystania s klasy

 

Berserker ma 2 rodzaje broni nisamowity miecz potezne dmg podpalanie i inne i młot uderzenia jeszcze wieksze dmg szybkosc ataku i odbychanie i inne również ma zbroje niezbedna do kklasy

 

Nekromanta posiadam bron i skile zbroje niezbedna do korzystania z klasy

 

i wiele innych klas

 

dodano system tarcz można mieć ponad 8 tarcz każda z innymi atrybutami i obroną ale to zostawiam wam do odkrycia

 

dodano biżuterie którą można nosić 2 pierścienie naszyjnik kolczyki sa 4 rodzaje razem 16 rzeczy kazdy ma atrybuty np speed atak jump itp zostawiam do odkrycia wam

 

system pelerynek każdy moze nosić swoja pelerynke !!! planujemy dodać by każdy mógł zrobić swoja i wgrać na serwer narazie jest 8 rodzaji

 

dodano kryształy 4 jak ( mozna ubrać 1 ) gdy jest noszony np pająk to pająki nas nie atakują np creeper to creepery nas nie atakuja itp

 

myślimy nad zrobieniem betatestów ale później narazie to tyle o wszelkich zmianach bede was informowa ;]

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Hmm... Wszystko, fajnie, lecz przy niektórych obrazkach, widać, że wycinane były w Paincie :D


Trochę nie wierze, że wyjdzie znakomicie, takie serwery NIGDY nie startują, lub są h**owe.


Dałeś tylko SS'y Modów, też mogę sobie pobrać mody, i dać SS. Daj więcej SS'ów. np. Spawna ;)


Opublikowano

 

Hmm... Wszystko, fajnie, lecz przy niektórych obrazkach, widać, że wycinane były w Paincie :D

Trochę nie wierze, że wyjdzie znakomicie, takie serwery NIGDY nie startują, lub są h**owe.

Dałeś tylko SS'y Modów, też mogę sobie pobrać mody, i dać SS. Daj więcej SS'ów. np. Spawna ;)

Dziecinada... A co mieli robic pobierac cinema 4d aby powycinac obrazki???... Pomysl dzieciaku..

 

Co do servera super sie prezentuje. Starannie wybudowane Budynki. Czekamy na start :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

w paint omg jak to użytkownik napisał

A co mieli robic pobierac cinema 4d aby powycinac obrazki???

 

no co do startu niejestem pewnien czy sie wyrobie do wyznaczonej daty bo robie all sam bo 2 technik mnie olał i tworze sam wszystko ;( jeśli coś szukam kilku osób na stanowisko admina pisać pw jesli cos ts3 i minimum 17lat

 

a budynki nie sa wybudowane ze zdjęć one generuja sie automatycznie na mapie ;] za niedługo podam strone serwera ;]

 

 

kilka zbroi i broni z serwera

OD RAZU MOWIE UŻYWAŁEM PAINTA!!!

7NmNtwj.png

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Wszystkie Miecze Zbroje inne eq bedzie dostepne do zdobycia tylko przez misje i zabijanie bossów ten film pokarze system misji 2 przykładowe ( ich nie bedzie na serwerze)

 

Kategorie MISJI

 

Górnictwo (kopanie wydobywanie )

Rolnictwo (uprawianie roslin itp)

Leśnictwo (scinanie sadzenie drzew)

Polowanie (polowanie na potwory)

Zabijanie (Zabijanie bossów)

Nether (wszystkie misje związane z Netherem)

Ender (wszystkie misje związane z Enderem)

TF (wszystkie misje zwiazane z TF)

 

oto film

http://www.youtube.com/watch?v=PhpZY-Ik8yY&feature=youtu.be

 

kilka misji z poza kategori ^^

 

 

2.Czerwony problem - 64 red stona
3.wisiorek dla zonki -1 diament 16 wegla 10 zelaza 16 złota
4.Zabawy zapalniczką tak sie kończą-2 wiaderka z wodą 64 drewna
5.łoraj pole - Diamentowa motyka 2 wiaderka wody 64 nasionek
6.Bawimy sie w The Walking Dead -Przynies 64 miesa zombie zrób diamentowy miecz
7.Misja reksio-Zabij wilka
9.Koty jadą na wakacje-30 ryb 2 łóżka 2 wędki
10.Karolina chce obiad-4 chleby 1 hamburger
11.Misja palenie- 64 papieru
12.Misja parafia-1 książke
13.Misja McDonald-6 hamburgerów 2 porcje frytek 4 woter bottle
14.Reksio is Hungry-10 kości 2 steki
15.Zabij leśnego tarzana (Bossa z łukiem)-Jego łuk
16.Ferdek ma kaca-30 water bottle
17.Dumbass i Mucha wybudowali dom- 18 beer 10 steków 5 obrazków
18.Czas do szkoły - 10 ksiązek 2 piórka 6 nóg ośmiornicy
19.Buduejmy komuter- 48 żelaza 10 diamentów 64red stone
20.Misja Naprawic domofon-30 redstone
21.Wyprzedaz skórek w lolu-32 złota
22.Misja Znaleźć Yeti-Złoty miecz 10 hamburgerów 1 water bottle
23.Misja dom na drzewie-32 drabiny 64 lisci 64 Deski
24.Znaleźć towarzysza-20 kości
25.Mucha za duzo wypił-3 water bottle
26.Fabian chce kase na nowe AirMaxy-64 złota
27.Robimy prezent karolinie-64 zelaza 1 diax 2 złota
28.Dumbasa kot jest głodny-6 ryb
29.Nie moge spać-10 wełny wiaderko mleka
30.AAA moje stare kości trzeba je wymienić-48 kości
31.Dumbass? Z SĄDOŁOWA? NIGDY!-Diax miecz napierśnik diaxowy
32.Zawsze ubezpieczony-Złoty set
33.[Rybak]Żyłka mi pękła-9 nitek
34.Pierdole ide ADC-łuk 16strzał
35.KFC wzywa-8 jajek
36.Swaim potrzebuje nowe berło-4 patyki 1 diax
37.ŚNIEG!!-16 bloków śniegu
38.Na śnieżki!-Diax hełm skórzany złota łopata 16 pochodni
39.Misja Głodny Fabian-30 steków 2 hot dogi 1 woter bottle
40.[żul]Zbieram na wakacje-2 beer 5 złota
41.Misja smerf-Set skórzany pomalowany na niebiesko
44.Chory Fabian ;c -1 wiaderko mleka hot dog i łóżko
45.Ciacho-16 ciastek 1 duże ciasto
46.Ciocia Halinka przyjdzie w odwiedziny-16 ciastek wiadro wody 3 hotdogi
47.BezDomka xD -20 szkła 1 pare dzwi 64 deski
48.Bawimy w jeźdżców smoków-Jajo smoka
49.Misja umyj Reksia-1 stek wiadro wody
50.Robimy transformera:Trans Głowa Czapka Portki Trans Kurtka
51.Trans Czapka-20 Red stone 10 zelaza 5 diax ((Chainowy hełm))
52.Trans Portki-48 Red Stone 32 Zelaza 8 diax ((Chainowe Spodnie))
53.Trans Kurtka-64 Red Stone 64 Zelaza 16 diax ((Chainowa Zbroja))
54.HitMan-1 głowa Admin'a
55.Oba ma-2 jajka
56.Robimy Żelki-16 slime ball
57.Bawimy sie w tarzana-16 lian
58.Rozjaśniamy Chałupe-16 głow Stone 64 pochodnie
59.Robimy chipsy-15 ziemniaków
60.Królik Bugs jest wkurwiony-10 marchewek
61.Przebierz sie w Hulk'a-Zielony skórzany Set

1390144171-U592769.png


Uczeń
Opublikowano

Screeny chyba pokazują tylko to co generuje modyfikacja, ale nie oznacza to że ogólnie serwer będzie zły,

więc nie pozostaje nic innego jak wejść i się przekonać :D

Liczę na to że serwer będzie dobry :D :D -CZEKAM-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...