Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bardzo ważne wbijać dzięki ;)


Forever1212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do was pytanie.Chcę zdawać na karte motorowerową ale weszła jakaś nowa ustawa na prawko AM

mam do was pytania thx za odpowiedzi

 

Czy muszę jezdzic przy zdawaniu przez miasto ??

Jaki koszt

Gdzie mam zdawać

Jakie będą testy ile pytań itp

 

 

możecie jeszcze coś do pisać thx :)

Opublikowano

Mam do was pytanie.Chcę zdawać na karte motorowerową ale weszła jakaś nowa ustawa na prawko AM

mam do was pytania thx za odpowiedzi

 

Czy muszę jezdzic przy zdawaniu przez miasto ??

Jaki koszt

Gdzie mam zdawać

Jakie będą testy ile pytań itp

 

 

możecie jeszcze coś do pisać thx :)

jeździsz tylko na placu

kosztuje blisko 300/500 zł nei wiem dokladnie zalezy od ustawy choy wie ile teraz moze byc

zdajesz w LOKU/ Liga obrony krau

Test prawdopodobnie skłąda sie z 24 retorycznych pytań.

Opublikowano

Nowa ustawa loool, jak dobrze że wyrabiałem se w podstawówce 3 lat temu xD, choć moi koledzy jeszcze rok temu zdawali normalnie w gimnazjum.

Musisz na necie poczytać, jestem na 100% że jeśli faktycznie jest taka ustawa to w loku i na 100% płatnie.

Opublikowano

jeździsz tylko na placu

kosztuje blisko 300/500 zł nei wiem dokladnie zalezy od ustawy choy wie ile teraz moze byc

zdajesz w LOKU/ Liga obrony krau

Test prawdopodobnie skłąda sie z 24 retorycznych pytań.

Dzięki :)

 

Nowa ustawa loool, jak dobrze że wyrabiałem se w podstawówce 3 lat temu xD, choć moi koledzy jeszcze rok temu zdawali normalnie w gimnazjum.

Musisz na necie poczytać, jestem na 100% że jeśli faktycznie jest taka ustawa to w loku i na 100% płatnie.

Wiem ja nie zdawałem w 1 gimn juz 2 :P więc załuje tego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...