Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Wam tak samo na kamerze banują fb po 4h ?


Skyrim20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Tak jak w tytule, miałem wiele botków gotowych i głodnych morskich przygód z wędką, a tu regularnie, wręcz nachalnie, czasem nienormalnie idealnie ( ach ten flow :P ) po około 4h zabawy na kamerze, otrzymuję bana z automatu. Oczywiscie po ticket'cie info , ze sa nieodwoływalne : )) Jak to wyglada u Was ? Jakiego macie fb ? W jakich godzinach ? Jakie miejscówki bym zapytał, ale ściany mają uszy :PP

Pozdrawiam ekipe z mpc : )

Opublikowano

Idź w na koniec mapki w kąt się schowaj i odpal fish bota na kamerze, on ci może łowić wędką na ziemi. Możesz iść na wallhacku w góry i łowić.

ae8pc4.jpg

Opublikowano

Idź w na koniec mapki w kąt się schowaj i odpal fish bota na kamerze, on ci może łowić wędką na ziemi. Możesz iść na wallhacku w góry i łowić.

To nic nie da bo bany nadaje system a nie gm.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Na twierdzy gm złapał mnie 2 razy.. i no cudem nie dał bana ..

Po prostu napisał do mnie a ja po 2min. odpisałem, to nic nie dało bo zapytał

w co się zamieniał pokolei..

Z automatu system raczej nie daje..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...