Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwalcie się swoją kolekcją płyt


thelaba14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, postanowiłem założyć taki temat bo... zastanawia mnie to, czy są wśród nas jeszcze ludzie, którzy kupują płyty czy sami piraci zostali :D To ja zacznę ;3 Mam skromną kolekcję, staram się dokupować płyty jak tylko mogę.

Aktualnie w mojej 'kolekcji' znajdują się płyty:

PIH - Dowód Rzeczowy nr 1

PIH - Dowód Rzeczowy nr 2

PIH - Dowód Rzeczowy nr 3 (zamówiłem 2 dni temu, jeszcze nie przyszła ;_ ;)

Kali - Gdy Zgaśnie Słońce

Trzeci Wymiar - Dolina Klaunoow

GrubSon & DJ BRK - Gruby Brzuch

GrubSon - To Coś Więcej Niż Muzyka

Pokahontaz - Rekontakt

KaeN - Od Kołyski Aż Po Grób

Buczer - Dwa Oblicza

Slums Attack - Reedukacja

Paktofonika - Kinematografia

Paktofonika - Archiwum kinematografii

Donatan - Równonoc

Star Guard Muffin - Jamaican trip (dostałem od koleżanki, nie słucham takiej muzy ale jak już jest to..)

 

Tu se macie fotke:

 

 

15x1tgm.jpg

 

 

Najbardziej jestem dumny z płyt DR1 i DR2 z autografem PIH'a <3

Pokażcie swoje cd'ki, jestem ciekawy :>

 

 

@edit: Heniuś, załamałeś mnie tym screenem xD

Opublikowano

Ja osobiście nie kupuje płyt żadnych póki co bo w pięknej Polsce musiałbym zarabiać miesięcznie 4-5k żebym mógł sobie kupować płyty jeszcze w tej ilości jakiej słucham xD

Ale wracając, widziałem u znajomych "kolekcje" i zazwyczaj było to minimum kilkadziesiąt płyt różnych.

NJxbd4x.png

Opublikowano

No co prawda słaba jakość bo robiona telefonem z aparatem 2 mpx

1379440643-U36884.jpg

No nie dużo ale niektórzy nie mają żadnej, a i do tego jeszcze dochodzi 2 płyty których w domu aktualnie nie posiadam ale je mam

nieregulaminowa sygnatura


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja osobiście nie kupuje płyt żadnych póki co bo w pięknej Polsce musiałbym zarabiać miesięcznie 4-5k żebym mógł sobie kupować płyty jeszcze w tej ilości jakiej słucham xD

Ale wracając, widziałem u znajomych "kolekcje" i zazwyczaj było to minimum kilkadziesiąt płyt różnych.

 

1 płyta 20zł -.- - Polska schodzi na psy ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...