Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy będę mógł pograć?


Pitagoras333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym się was poradzić czy z radiowym internetem 1,5 mb bf3 da radę?

a I czy pujdzie na procku intel core 2 duo 2,66gh?

Jeżeli będzie potrzeba więcej informacji to je podam

Opublikowano

Na pytanie o necie odpowiedziałem w 2 temacie

Podaj jaką masz kartę graficzną, ale na tym procku BF3 nie da rady, chyba że dla kogoś płynna gra to 15 fps ;d

No chyba że na na rozdzielczości telefonu i 24 graczach :D

LOL

Opublikowano

Zależy jaką masz karte ale tak minimalnie do komfortowej gry potrzeba coś z tej lepszej serii intel i3 (modeli niestety nie znam)

Dla mnie płynna gra zaczyna się od 35-40 fps

Opublikowano

Na low tak, ale o wysokich wymaganiach zapomnij. Ja na Twoim miejscu poczekałbym z kupnem BF'a dopóty, dopóki nie uzbierasz na podzespoły, żeby gra poszła Ci w odpowiednich wymaganiach ;)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Stać mnie na podzespoły ale żal mi kasy ;)

 

Sprawdzę później nazwę karty graficznej bo zapomniałem i wam podam to powiecie czy będzie dobra, czyli rozumiem że na tym necie da sie grać?

 

PS. To wynik z dzisiaj:

http://www.speedtest.pl/test/67980950

(a i nie wiem czy to coś wpływa na wyniki, ale testy robiłem przy wyłączonej grze)

Opublikowano

Stać mnie na podzespoły ale żal mi kasy ;)

 

Sprawdzę później nazwę karty graficznej bo zapomniałem i wam podam to powiecie czy będzie dobra, czyli rozumiem że na tym necie da sie grać?

 

PS. To wynik z dzisiaj:

http://www.speedtest.pl/test/67980950

(a i nie wiem czy to coś wpływa na wyniki, ale testy robiłem przy wyłączonej grze)

 

Raczej przy tym necie pograsz ale 2x UP pisałeś że na low pograsz na tym procku

Otóż wyprowadzę cię z tego błędu, na takim procesorze będziesz mieć 20 fps na 32 graczach przy 800x600

I podaj że tą kartę bo też trzeba ocenić czy też do wymiany

LOL

Opublikowano

Pobierz jakiegoś np. HWM monitor i tam będzie karta graficzna.

Można również tak:

Start - Komputer - Właściwości systemu - Menadżer urządzeń - Karty graficzne

Jak masz tam więcej kart graficznych to podaj dedykowaną

LOL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...