Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić Serwer Dedyk (Nie Hostownia)


SloowPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie jak, na jakiej stronie zrobić serwer dedyk na własnym dysku wszystko sami robimy typu. Consola , Panel itp. Na Jakiej stronie!

 

Proszę o szybką odp. (Serwer Minecraft)

N0thing! :: = ;; :.>

Opublikowano

Zakup Vps ;D

To już będzie host :D Sam nim będziesz.

 

W zasadzie kolega dobrze mówi, że VPS, ale tobie chyba chodzi o to by nie płacić. Niestety da się tak zrobić tylko z hamachi (ewentualnie no-hamachi n aIP routera)

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Nie nie o płacenie mi chodzi

 

Tylko poprostu dedyk na własnej maszynie wirtualnej

 

@up



@ref

N0thing! :: = ;; :.>

Opublikowano

Co do poprawności, to zawsze można vps na dedyku postawić(jak ktoś ma zamiar napisać że to nieopłacalne, to niech poczyta o wirtualizacji). A co do tematu, serwer możesz kupić na ovh.pl.

Dodam żę najłatwiaj ci będzie uruchomić server na multicraft, to taki panel(mineserv.eu chyba go nawet używa). Co do systemu to polecam ci Debiana 6.0

1390684250-U762298.png

Opublikowano

ovh.pl

Polecam Ci ;)

 

Dedyki stawiają osoby świadome oraz ogarnięte jeżeli jesteś dzieckiem (przykładowo) to nawet się nie wysilaj bo tego nie ogarniesz

I na dedyka potrzeba pieniędzy.

 

Oczywiście musisz się na tym znać, inaczej możesz sobie palcem do du*ie jeździć.

 

Tyle ode mnie.

pozdrawiam.

 

@edit

 

Co do :

To takiego czegos niema chyba.

Pierwszy raz widze z takim czyms.

Wyjdź. Pierw postały serwery dedykowane, później zwalone hosty...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...