Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][100 slotow][survival+rpg][epic boss][non premium][rekrutacja otwarta]


norman2013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


MinecraftBanner.png


MineNicks


infokf.png


Typ
serwera
: Dedyk


Typ
serwera
: Survival+Rpg


Iloc slotów: 100


Ip
serwera
: s3.pixelteam.net:26455


Zwierzęta:
Tak


Potwory:
Tak


PvP:
Tak


Nether:
Tak


Premium:
NonPremium


WhiteList:
WyĹÄczona


admd.png


Wlasciciel:
diaboloAA


Head
Admini: Miltenkot,maciekkozak


Rekrutacja na Administratorow i moderatorow otwarta


plug.png


Ponad 50 pluginow.Szczególowo dobrane dla
kazdego gracza.Kazdy znajdzie cos dla siebie.


infodod.png


Na serwerze jest plugin \"factions\"
czyli mozesz zalozyc gildie ! Zagraj razem z przyjaciolmi ! Dosc duzo pluginow
dla ludzi ktorzy nie przepadaja za lataniem po mapie i zbieraniu diax\'ow ! Nie
bedziesz sie tu nudzic ! Mila Atmoswera ! jesli server ci sie spodoba polec go
twoim kolegom ! Pamietaj ! W grupie razniej.Raz dziennie na serwerze spawnia sie
bossy po ktorych zabiciu wylatuja elitarne itemy.



Zapraszamy !!!




Opublikowano

Ehh , kolejny serwer RPG bez RPG. Zwykły surv + gildie . Polecam właścicielowi poczytać co to jest "RPG"

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Wiem co to RPG i ten server sie do tego zalicza.Jest to gra fabularna która jest przedstawiona np gracz musi zdobywac przedmioty aby pojsc do sklepu i je sprzedac nastepnie za uzyskane pieniadze kupic gabki (waluta serverowa).Za gąbki mozna handlowac z specjalnymi npc albo kupic wejsciowki na bossy.Trudno jest zabic owe bossy lecz w dobre druzynie sie da.Z bossow dropi sie elitarne przedmioty.Nie jest to watek rpg?

Opublikowano

Zapraszam.

Chcesz kupic server na pukawce za doladowania?

25 zł na pukawce to 25 zl doladowaniem do orange!

(15 zl na pukawce to 30.75 zl sms ! )

====================================================================================================

Server Minecraft SkyBlock 1.6.2! evilcraft.maxc.pl ( Zmieniony drop! )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...