Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Neverwinter - Jaka najlepsza rasa dla łotrzyka?


bedeef123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram w Neverwinter i nie mogę się zdecydować kim grać, jak gram to nie tak że na odwal, tylko tak że muszę wszystko dobrze rozwijać i potem koksić na PVP i dawać sobie ze wszystkim radę, jedyna klasa jaka mi przypadła do gustu to łotrzyk, wiem że jedyne rasy jakie do niego pasują to drow i niziołek, ale nie mogę się zdecydować która rasa bardziej pasuje, czy drow, czy niziołek, pomożecie? nie lubie obu ras, najlepiej by mi się grało człowiekiem, ale raczej jako rogal wole grać albo niziołkiem, albo drowem, jeszcze powiecie mi jak dodawać perki, staty i inne żeby koksić ?

Opublikowano

Ja bym wybrał drowa. Nie da się w tej grze tak jak w metinie określić buildu najlepszego.. Każdy pod swój styl gry bierze skile i osiągnięcia. Na YT zobacz kilka filmów o tej klasie i wybierz z nich taki, który Ci odpowiada.

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Niziołek



neverwinter-halfling-300x166.png



Bonus Rasowy:


+2 Zręczność.

+2 Charyzma lub +2 Kondycja

Nimble Reaction – +3% szansa na odbicie ataku.

Bold – zwiększona odpornoś Crowd Control o 10%.


Drow


neverwinter-drow-300x164.png



Bonus Rasowy:


+2 Zręczność

+2 Charyzma lub +2 Mądrość

Faerie Fire – +5% szansy przy otrzymanych obrażeniach na nałożenie na przeciwnika debuffu, redukującego siłę ataku i obronę o 6%.

Trance – dwukrotnie szybsza regeneracja przy ogniskach.




Moim zdaniem oba rasy są bardzo dobre dla tej klasy, więc tutaj zależy od twojego gustu, akurat ja bym na twoim miejscu wybrał drow'a.

xD 

Opublikowano

Gram drowa i naprawdę polecam jest dla mnie najlepszy :)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...