Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje każdy możliwy mod do polepszenia GTA SA


HicKD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie

hmm jakie żeby to były mody najlepiej

na grafike polepszyć nowe drogi jeśli są to jakieś utrudnienia np lepsze wojsko policja itp

a i nowe chaty jakieś ładniejsze tekstury domów itp drzew roślinność lepsza a i na lepszy celownik w snajperce

(prosze o linki bespośrednie do modów lub strony na których mogę pobrać je)

Daje like za odp

a i najlepszy program przez który wgrywać nowe chaty Bo te podstawowe mogę wgrać przez gta parking

Opublikowano

 

 

pobrałem 1 moda z tych co mi podałeś dokładnie memory 512 + optymizer

i gdy włanczam gre wyskakuje mi tak błąd (SA) Alexander's GFX hack. error ! wszystko dobrze wrzuciłem mam versje 1.0 próbowałem wgraćwersje v1.0us ale gdy włanczam to mi się nie updatuje gra i niewiem co robić

Opublikowano

   

pobrałem 1 moda z tych co mi podałeś dokładnie memory 512 + optymizer

i gdy włanczam gre wyskakuje mi tak błąd (SA) Alexander's GFX hack. error ! wszystko dobrze wrzuciłem mam versje 1.0 próbowałem wgraćwersje v1.0us ale gdy włanczam to mi się nie updatuje gra i niewiem co robić

Może nie jest kompatybilne z jakimś z twoich modów?A może pirat? ;)

Opublikowano

 

Może nie jest kompatybilne z jakimś z twoich modów?A może pirat? ;)

 

gta nawet niepamietam z jakiej strony pobrałem z torrentów a inne mody hmm tylko ENB i Cleo 4

Opublikowano

   

gta nawet niepamietam z jakiej strony pobrałem z torrentów a inne mody hmm tylko ENB i Cleo 4

Nie jestem pewien, ale pewnie to przez Cleo.Spróbuj na czystym GTA ;)

 

No ale skoro tak jak powiedziałeś "...z jakiej strony POBRAŁEM..", jest to piractwo.

MPCForum, nie wspiera piractwa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...