Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Na jaką Skórkę/Postać czekacie?


Lajkk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Postanowiłem założyć taki oto temat

 

w którym możemy podyskutować o tym :

 

na kogo zbieramy ip/rp

 

na kogo czekamy top/adc/mid itd...

 

na jaką skórke czekamy np: championship tresh

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA!

1352328162-U673632.jpg
Opublikowano

Rp na Caitlyn Szeryf

IP na Lissandre ( Op ult)

Czekam na mida z stunem i małymi cd (coś ala ryze)

Czekam na jakiś epicki skin do Wukonga ;)

vayne.png


Opublikowano

Fajnie ze ktoś juz się wypowiedział

to moze teraz ja ;p

Rp na basenowego renektona

Ip na renektopna ;p

Jakos nie czekam na nową postac

Czekam na championship tresha

1352328162-U673632.jpg
Opublikowano

Zbieram IP na Wukonga

Czekam na jakiegoś midera którzy przywołuje pomocników.

Czekam na jakąś nową skórkę do Evelynn.Ma ona tylko dwie i to już całkiem stare,żadnej nowej.Ale lepiej zrobić 6 skin do jakiejś postaci....

uosv7x.jpg

Opublikowano

Ja zbieram IP na Corkiego a potem na Aatroxa

Za Rp kupuje (Czekam) na skin do lee sina w przecenie;3

Opublikowano

Temat do nabijania postów, gj...

 

@antyspam

Zbieram na Dariusa, ze względu na jego siłę, nawet budując same tanky itemy w early. Oprócz tego zbieram na Leonę (best support ever).

RP zbieram na Pool Party Renektona, Woad King Dariusa i może Pool Party Leonę.

1389638202-U295319.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...