Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|:|] {*DangerCraft*} [1.5.2] [Mody] [Nowe Jedzenie] [Nowe Bronie] [Walczenie o Miasta] [Nowe Dungeony] [Meble] [Nowe Rudy] [Miniony] Zapraszamy!


jaco150999

{ DangerCraft }  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba sie server?

    • Tak
      3
    • Nie mam zdania
      1
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

brak skanu launchera

 

 

Regulamin globalny mpc forum

Każdy plik wysyłany na Forum, MUSI być wcześniej przeskanowany skanerem online (np.http://virustotal.com/
lub
inny zaufany skaner plików) Wyniki skanu należy zamieścić w treści
posta w postaci zrzutu ekranu z załączonym plikiem lub odnośnika do
wyniku. W przypadku, gdy waga pliku jest zbyt duża wymagane jest
wstawienie do tematu zrzutu ekranu z przeskanowanym plikiem przez domowe
oprogramowanie antywirusowe.

Opublikowano

Uu zagram xD tylko musze scagnac a tera cos kurde wolno idzie 30 min bedzie sie sciagac daj download paczki na medafire i wytlumacz mi co mam robic bo z tymi modami mam zawsze problem

Opublikowano

Uu zagram xD tylko musze scagnac a tera cos kurde wolno idzie 30 min bedzie sie sciagac daj download paczki na medafire i wytlumacz mi co mam robic bo z tymi modami mam zawsze problem

Na stronce masz wytlumaczone ;p

Opublikowano

:(

 



Dalej no wrzucaj na medafire .. bo nie scagne tego dzisaj ani nigdy bo mi sie anuluje nieraz musi byc medafire



No to se nie pogram bo nie idzie sciagnac bo sie anuluje po 8+ MB

Opublikowano

Problem bo gdy chce wbic na serw takie cos pokazuje sie You do not have FML installed you cannot connect to this server oco chodzi ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...