Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.6.2 GUILD MC [START 15.09.13] [GODZINA 19:00] [100 SLOTÓW] [NOWE GILDIE] [NOWE SKRYPTY] [LADNA MAPA] [NAJTAJSZY SMS] [WBIJAJ JUZ DZIŚ] [ZAPRASZAJ]


FroostuTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

= s2.gocraft.pl:25566 =

= START DZISIAJ (15 WRZEŚNIA) O GODZIENIE 19:00 =

= WBIJAJ ZIOMECZKU =

707.pngdk0.png707.png

Bookitem.PNGj9xq.pngSt%C3%B3%C5%82dozakl%C4%99%C4%87.png


5942.png2fe6.png5549.png

Na samym początku napisz że zalecamy używanie Polskiej czcionki (ładniejszy wygląd)

Witaj drogi graczu. Mamy zaszczyt zaprosić cię na nasz serwer survival+gildie

oraz wiele innych ciekawości dostępnych na serwerze. Znajdziesz u nas bardzo tani

sklep sms, nie wiem nawet czy tańszego nie ma na polskim rynku a tym bardziej

zagranicznym, więc jest po co zajrzeć. Zapraszam do przeczytania dalszej części

zapowiedzi serwera po to aby dowiedzieć się szczegółowych informacji, zapraszam.

5543.pnggge1.png5540.png

Adres ip: s2.gocraft.pl:25566

Whitelist: WYŁĄCZONA

Sloty: 100

Potwory: WŁĄCZONE

Zwierzęta: WŁĄCZONE

Nether world: WŁĄCZONY PO 24H.

End world: WŁĄCZONY PO 24H.

Pvp: WŁĄCZONE

Premium: NIE WYMAGANE

5768.pngc0uy.png5548.png

Na naszym serwerze stosujemy tylko wydaje rozwiązania oraz bardzo znane które

nasi gracze na pewno polubią. Miedzy innymi będzie można znaleźć u nas takie

pluginy jakimi są: OtherDrops: co pozwoli na dodanie nowych dropów z kamienia

jak i z potworów i tym podobne, Innowacyjne spolszczony plugin na logowanie

się do gry, przez co nikt nie ukradnie twoich kordów oraz żadnych przedmiotów.

Plugin który będzie wysyłał do was przydatne informacje które będą głownie do-

tyczyło spraw technicznych serwera, typu aby uzyskać pomoc o dropie napisz kom.

/nowydrop .Oczywiście serwer będzie rozbudowany w bardzo dużo nowych komend które

pokierują wami w razie zagubienia na naszym serwerze. Hmm oprócz wyżej wymienio-

nych pluginów posiadamy jeszcze wiele wiele więcej pluginów w sumie razem około

40 pluginów które umilą wam grę itp. Dodatkowo znajdzie się pare pluginów które

zabezpieczą nasz serwer przed złośliwymi botami, cheaterami i innymi pasożytami

tego typu. Opiszę jeszcze krótko naszą wtyczkę na gildie, a więc aby założyć

gildie będziemy potrzebować danej ilości przedmiotów których jeszcze nie usta-

liliśmy, po założeniu gildie pod nami (w miejscu którym stoimy) tworzy się

jeden blok bedrocku i od bedrocka w każdą stronę w promieniu 50 kratek nakładany

jest cubboid co daje nam rozmiar 102x102 ;) Całkiem nieźle jak na jedną gildie..

Hmm, aby dodać gracza do gildie będziemy również potrzebować danego przedmiotu

w naszym ekwipunku. Można ustawić punkt domu dzięki któremu będziemy mogli tele.

się do naszej gildii. Wbudowany jest chat gildyjny itp. rankingi no i ogólnie

to co powinna każda dobra wtyczka na gildie posiadać, zapraszam czytać dalej.

Dodam jeszcze na koniec.. bo bym był zapomniał :D Posiadamy również plugin

który nazywa się mcMMO w języku polskim itp. Wprowadza on do gry ciekawe skille

oraz różno rakie umiejętności typu górnictwo lub walkę mieczem i tym podobne.

5547.png6el6.png5542.png

Z góry powiem że dara startu jest jeszcze nam nie znana ja jako główny technik serwera

przewiduję datę startu na : 14 lub 15 września po za tym chciał bym was gorąco zaprosić

na nasz serwer ponieważ będzie bardzo ciekawie i na pewno nikt z was nie będzie żałował

tego wyboru, wyboru naszego serwera..

= s2.gocraft.pl:25566 =

= START DZISIAJ (15 WRZEŚNIA) O GODZIENIE 19:00 =

= WBIJAJ ZIOMECZKU =

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

@up: Cieszę się :D Zaproś swoich znajomych :)

 

@top: Start serwera za 30 minut !! Polecam już teraz dodać serwer do listy :)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

super zapowiedz start za 10min wbijam

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Dodam jeszce że kto napisze posta ze swoim nickiem z gry dostanie jednorazowo kit VIP ;) Więc nie ma na co czekać tylko 10 osób wygra ;p

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Serwer zapowiada sie ciekawie chociaz wczoraj mial byc start ale nic nie bylo xD
Moj Nick Arek98PL

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Serwer zapowiada sie ciekawie chociaz wczoraj mial byc start ale nic nie bylo xD

Moj Nick Arek98PL

Dzięki arek za dobrą opinie o moim serwerze ;) Zapraszam wszystkich ogarniętych ;]

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Spoko serw VrozaX

 

Dzięki za opinie wbijaj do gry dostaniesz nagrodę :p Przed chwilą poprawiłem dropy i jest wszystko w porządku zapraszam !

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Super serwer :D Dzięki Froostu za napisanie tematu dla mojego serwera :) Dodam jeszcze że każdy z was kto napisze posta w tym temacie dostanie jednorazowe użycie komendy /kit vip ;) Zostało jeszcze 7 osób na 10 :) Więc zachęcam gorąco, dodatkowo za każdy temat z publikacją naszego serwera otrzymacie konto vip na 3 dni, maksymalnie 5 publikacji na rożnych forach przez jedną osobę co daje nam w sumie 15 dni konta VIP :D Sporo jak za darmo ! Więc zachęcam każdego kto jeszcze tego nie zrobił i zapraszam na serwer.

Opublikowano

Super serwer :D Dzięki Froostu za napisanie tematu dla mojego serwera :) Dodam jeszcze że każdy z was kto napisze posta w tym temacie dostanie jednorazowe użycie komendy /kit vip ;) Zostało jeszcze 7 osób na 10 :) Więc zachęcam gorąco, dodatkowo za każdy temat z publikacją naszego serwera otrzymacie konto vip na 3 dni, maksymalnie 5 publikacji na rożnych forach przez jedną osobę co daje nam w sumie 15 dni konta VIP :D Sporo jak za darmo ! Więc zachęcam każdego kto jeszcze tego nie zrobił i zapraszam na serwer.

 

Te_ha_ce jak zawsze, wypowiedź jest na najwyższym poziomie oraz bardzo dobre pomysły co do serwera które na 100% będą zrealizowane :p 10 gb ram 30 rdzeni hmm gdzie ty to dorwałeś ? 100 slotów :D MMmmm serwer jak wymarzony ;) Nie pozwól aby ten serwer został zamknięty kiedykolwiek :) Pozdrawiam Cię.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Te_ha_ce jak zawsze, wypowiedź jest na najwyższym poziomie oraz bardzo dobre pomysły co do serwera które na 100% będą zrealizowane :P 10 gb ram 30 rdzeni hmm gdzie ty to dorwałeś ? 100 slotów :D MMmmm serwer jak wymarzony ;) Nie pozwól aby ten serwer został zamknięty kiedykolwiek :) Pozdrawiam Cię.

 

Dzięki ci brachu za zagrzanie mnie do dalszej pracy :D Oby więcej takich opinii. Serwer na pewno nie upadnie w ciągu roku, gwarantuję to wszystkim tym którzy grali i będą grali :p A co do tego dedyka to on ma 256 GB pamięci ram więc spokojnie starczy na dalszy rozwój serwera itp, mojemu sponsorowi udało się coś takiego ogarnąć na 1 rok ;) Zapraszam do gry ! PS. Są juz 2 gildie !

Opublikowano

Super serwer tylko spawn do ogarniecia,taki jakis marny jet ;/

 

No spoczko popracuję nad tym jak najszybciej ;) W pierwszej kolejności, dzięki za opinie i pozdrawiam :)

Opublikowano

Serwerek super ;> Zresztą jak zawsze. Wszystko ładnie skonfigurowanie nie ma bugów ;> Zapraszam serdecznie, serwer na prawdę porządny . ;)

 

Dzięki wielkie na pewno spora motywacja do dalszej pracy :) Oby więcej takich graczy i opinii o moim serwerze ;) Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do gry na świetnym survivalu :]

Opublikowano

Ooo :D Widzę że coraz więcej nowych graczy :) i udzielaczy na forum xD Również zapraszam do gry wszystkich tych którzy jeszcze nas nie odwiedzili :D hue hue ;]

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Serwer ciekawy, ładna mapka tyle, że teraz mało graczów gra. ;D

 

O tej porze ? :D To już każdy owce terrorystki liczy w śnie ;) PS. A tak serio to dopiero na dwóch różnych forach napisałem tematy i dodałem serwer na jedna listę, no i pierwszy temat pojawił się 30 minut przed startem :D mimo to było nas 28 bodajże :) Zapraszam i pozdrawiam.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Fajny serwer,nie ma lagow ogolnie wszystko jest dopracowane,zapowiadalo sie ladnie i jest tak samo w trakkcie gry,polecam:))

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Miejmy nadzieję że jutro zobaczę was więcej :) Idę spać, życzę wszystkim kolorowych snów :D hahaha xD xD No i do jutra : ]

____________________

 

PEACE

____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...