Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] co się banuje na turniejach?


UnnammeD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W waszym teamie był Pegas51, jeden z największych bolowców na forum, do czego sam się przyznawał, bali się i nie wiedzieli że ten champ jest zakazany.

Z resztą używa też skryptów do innych postaci, smutne.

Jaki wynik był ?:)

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

W waszym teamie był Pegas51, jeden z największych bolowców na forum, do czego sam się przyznawał, bali się i nie wiedzieli że ten champ jest zakazany.

Z resztą używa też skryptów do innych postaci, smutne.

Jaki wynik był ? :)

 

win

 

a on nie grał za dobrze( w sumie średnio :D ) bez obrazy, jakby miał bola, to by gorzej trafiał charmami, uwierz mi. bol jest taki ch* jak trzeba walnąć skille typu E ahri.

Opublikowano

nasus/ryze ? co w tym dziwnego ? oganiety nasus niszczy system ... a ryze z bolem czy tez bez robi masakre :]

 

@down

no nie czytalem bo aktualnie i tak nie gram w lola :X ( komp w naprawie )

rs2h.jpg

 


 

Opublikowano

nasus/ryze ? co w tym dziwnego ? oganiety nasus niszczy system ... a ryze z bolem czy tez bez robi masakre :]

 

Regulamin turniejów.

 

@Jest zakaz używania i bola, i ryze. Ktoś tutaj nie czytał regulamiiinuuuuu...

 

PS A ja wyjebane, moja drużyna wygrała walkowerem ;_;

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Turniej MPC=ban ryze przypadeg? nie sondze :_: sam bym go zbanował bo ryze bez bol'a i jest dobry a z bol'em to ... chyba że jest zabroniony (w regulaminie) nie wiem bo go nie czytałem (bo po co nie uczestniczę w tym turnieju).Co do nasusa to dobry ban dobry nasus potrafi sam wygrać grę więc z tym banem w 100% się zgadzam :).

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...