Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ascuś-Craft [Vampirez][SG][Splegg][TNT RUN][Hide And Seek][INNE]


Mariko Tsukasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png

Serwer będzie połączeniem wszystkich minigier. Od bsg do trybu vampirez! Prezentacja zostanie poprawiona jak tylko zaczniemy budować i zaczną się jakieś większe prace!


kropka.pngNazwa serwera: Ascuś-Craft

kropka.pngAdres IP: Wkrótce

kropka.pngPORT: Wkrótce

kropka.pngPotwory: Nie

kropka.pngZwierzęta: Nie

kropka.pngPVP: Tak

kropka.pngPVP: Nie

kropka.pngSloty: 100

kropka.pngBiała lista: Nie

kropka.pngNether: Nie

pluginy.png

kropka.pngTajemnica Administracji [;)]





administracja.png


kropka.png[Właściciel] Ascerton -22202761
kropka.png[Administrator]
kropka.png[Administrator]
kropka.png[Technik]
kropka.png[Moderator]
kropka.png[budowniczy]




infodod.png

Rekrutacja ON!

Podania proszę pisać niżej od Administratora do Budowniczego! Wzoru nie ma!

 

Opublikowano

Powiem tak. Jestem zainteresowany rekrutacja na Moderatora. Ale podania pisac nie bede.

 

Skype: marcinjakimow

 

powiem tylko tyle ze jestem bardzo doswiadczony i bylem modem na mchc.pl

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Witam! Jestem zainteresowany rekrutacją na Moderatora/Administratora.

 

1.Nick W grze:szymojoker

2.GG:15563921/Skype:szymon21341

3.Dlaczego ty a nie kto inny:bo nie łamie regulaminu znam ortografie i znam regulamin serwera

4.ile grasz W minecraft:około 2 lat.

5.Jak Oceniasz siebie od 1 do 5 grając w minecraft:dam sobie 4 bo wszystkiego dokładnie nikt nie umi :)

6.Czy Znasz jakieś Komedy Admina?:tak

7.Czy Byłeś Już Adminem?:Miałem 3 własne serwery + byłem Adminem na 2 serwerach :)

8.Czy miałeś Już Admina Na Tym Serwerze?:Nie.

9.Znasz Regulamin serwera?:tak

10.ile Czasu Miałeś Admina?:nie pamiętam dokładnie ale długo miałem;D

Opublikowano

Zapowiada się super , ale czy można się dowiedzieć czy macie ts ??

 

Serwera Ts na razie nie mamy. Na razie chcę zebrać ekipę wybudować i wgrać wszystko i dopiero będę zabierał się za ts ;d

 

 

 

Witam! Jestem zainteresowany rekrutacją na Moderatora/Administratora.

 

1.Nick W grze:szymojoker

 

2.GG:15563921/Skype:szymon21341

 

3.Dlaczego ty a nie kto inny:bo nie łamie regulaminu znam ortografie i znam regulamin serwera

 

4.ile grasz W minecraft:około 2 lat.

 

5.Jak Oceniasz siebie od 1 do 5 grając w minecraft:dam sobie 4 bo wszystkiego dokładnie nikt nie umi :)

 

6.Czy Znasz jakieś Komedy Admina?:tak

 

7.Czy Byłeś Już Adminem?:Miałem 3 własne serwery + byłem Adminem na 2 serwerach :)

 

8.Czy miałeś Już Admina Na Tym Serwerze?:Nie.

 

9.Znasz Regulamin serwera?:tak

 

10.ile Czasu Miałeś Admina?:nie pamiętam dokładnie ale długo miałem;D

 

 

Masz jakieś zdolności budownicze? xD

Opublikowano

Mariko zależy co chcesz budować? [spawn]. Napisz na gg lub na skype:szymon21341 to się dogadamy :)

Opublikowano

Podanie Admin/Moderator

Nick w minecraft : Mentos

Wiek : 15 lat


Kontakt skype : oscar.depta


Ilość godzin spędzanych na serwerze : Jak najwięcej


Mutacja : Tak


Znajomość komend admina : Tak

Ile grasz w minecrafta : około 2 lat


Składki: (tak/nie), jeżeli tak to ile. : Jeśli będzie potrzeba tak .


Krótko: dlaczego właśnie ciebie mamy wybrać? Ponieważ przestrzegam regulaminu jestem pomocny i miły :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...