Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Torania.tk - czyżby nowy hit polskiego MOBA?


SterujeStopami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
Witam, chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym nowym polskim moba przez przegladarke
mowa tu o nowowpowstalej 
xx
 
jest co prawda nowa i nie zadowala moze grafikąjak na razie), ale wkońcu jest Polska, i bez zadnego pobierania..
pogralem trochę i muszę powiedzieć ze mnie to zaciekawilo
teraz na starcie jest 200% exp i takie tam duperele
screen:
 

600px-MOBA_CommandPanel.png




 
invite w grze jakby ktos chcial pograc: Zaniepokojony33 

xxx


 


Opublikowano

Nie podoba mi się. Mówisz, że hit, a twórcy pożałowali 50zł na domenę. Raczej dobrze to nie świadczy, wręcz sugeruje, że ten projekt to nic długofalowego.

 

 

 

 

//btw.

FardsoftGames GmbH 2013

 

na pewno polska?

 

 

////

Brak *** w polu hasła

Błędne kodowanie w alertach js

 

 

/////

Strona na gotowym szablonie

Podstrona o przypomnieniu hasła nie działa

 

 

//////

nie da się zalogować do gry (latest Chrome)

Strona na tabelkach

Opublikowano

Mam podobne sugestie jak Foxbond domena nie .pl hasło nie jest zagwiazdkowane.

Pozatym nie przychodzi mi na email weryfikacja od ponad 3h.

nieregulaminowa sygnatura

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nie podoba mi się. Mówisz, że hit, a twórcy pożałowali 50zł na domenę. Raczej dobrze to nie świadczy, wręcz sugeruje, że ten projekt to nic długofalowego.

 

 

 

 

//btw.

 

na pewno polska?

 

 

////

Brak *** w polu hasła

Błędne kodowanie w alertach js

 

 

/////

Strona na gotowym szablonie

Podstrona o przypomnieniu hasła nie działa

 

 

//////

nie da się zalogować do gry (latest Chrome)

Strona na tabelkach

Na jakim gotowym szablonie? możesz to udowodnić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...