Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModsWAR [200 slotów][Niesamowite Mody][Własny Launcher][Survival+Frakcje][Epicka Mapa][Nowe Rudy oraz Moby][Dungeony][PaczkaPingwina]


KlaKier23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat napisany bardzo niestarannie, wiele błędów, przecinki w niewłaściwych miejscach itp. Ale może serwer będzie godny uwagi.

Opublikowano

Klakier

bedzie tak jak z tamtym serwerem? ze padnie po tygodniu

i czy zostana itemy z enderchestow z poprzedniej edycji

 

synek nie padnie po tygodniu tylko musiałem dodać modów więcej żeby było Ciekawiej bo tak to nikt nie chciał grać

A kalesony kurwa


Opublikowano

Ja tu napewno zagram bowiem jest

Balkons Weapon mod i Onyx !

Czyli zajebiste granie np, z góry stać i na dół patrzyć na optifine jak ze snajperki i kogos z bluebendera (strzelba) zastrzelic albo z muszkieta co mozna dolaczyc nozyk i bd muszkiet z magnetem !

POLECAM !

Dajcie wczesniej launcher zeby all mogli pobrac a potem dacie on serwer

A jak sie komu znudzi to mozna w pilke albo w kosza pograc ! Czy cos tam jeszcze

zu439g.jpg

Opublikowano

Lex, Twoja wypowiedź jest tak chaotyczna że japierdolę. Nie magnetem tylko bagnetem. Optifine to nie to samo co luneta w snajperce. Poza tym, za mało jest polskich słów żeby pisać "all" albo "on"? Tak, wiem, czepiam się.

Opublikowano

Spierdalaj z tymi swoimi pedalskimi wypowiedziami bede pisac all i huj ci do tego musisz tak latac po postach i sie czepiac ? jak nie masz co robic to idz pomóż starym a nie, z góry to masz racje

no ale... tak naprawde to tylko wkurwiasz ludzi.

dziekuje, przepraszam.

 

a i tak balkons weapon mod jest zajebisty

zu439g.jpg

Opublikowano

synek nie padnie po tygodniu tylko musiałem dodać modów więcej żeby było Ciekawiej bo tak to nikt nie chciał grać

tak,a moze mogles dac wczesniej jakies informacje a nie xxx

a zostana ity z poprzedniej edycji

wbije jutro jak bede mial czas

Opublikowano

Uwaga jeżeli po odpaleniu launchera masz czarny ekran to :

1. kliknij Start/uruchom i wpisz %appdata%

2. wejdź do folderu ModsWAR

3. Wytnij całą zawartość foldera

4. klknij wstecz i wejdz do folderu .minecraft (jezeli nie masz takiego folderu to stwórz)

5. usuń całą zawartość .minecraft

6. Kliknij prawy przycisk myszy i daj wklej

7. Uruchom MinecraftSP który znajduje sie w folderze

A kalesony kurwa


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...