Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykrzyknik w Menadżerze Urządzeń! Help!


marcinkloc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja miałem wykrzyknik w menedżerze zadań na karcie graficznej, już myślałem że sie sfajczyła.

Skasowałem stary sterownik, zainstalowałem nowy ale programem który sam wybiera wersje sterownika i teraz działa bez zarzutu

Opublikowano

attachicon.gifasd1.png

Masz chyba coś takiego, prawda? :)

Eh, chyba coś pomyliłem. ;d

 

Panel sterowania --> Sprzęt i dźwięk --> Urządzenia i drukarki

 

Tam w zakładce "Urządzenia" mam właśnie to. ;x Monitor, klawiatura, myszka i właśnie to coś z Wykrzyknikiem. :D

Opublikowano

Eh, chyba coś pomyliłem. ;d

 

Panel sterowania --> Sprzęt i dźwięk --> Urządzenia i drukarki

 

Tam w zakładce "Urządzenia" mam właśnie to. ;x Monitor, klawiatura, myszka i właśnie to coś z Wykrzyknikiem. :D

Kliknij na obrazek tego urządzenia i zrób SS okna, a następnie go tu wstaw. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ok rozumiem. :) Czyli sprawa jest związana z którymś podzespołem płyty głównej. :) Teraz wejść w Menadżer urządzeń i popatrz gdzie masz taki wykrzyknik. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Aha. ;x :P Poszukaj na stronie producenta płyty głównej sterowników i je zainstaluj. :)

Ta strona jest po angielsku, a nie jestem zbyt dobry w tym języku. Mógłby mi ktoś pomóc w tym szukaniu?

Płyta główna : MSI H61M-P20/W8

Opublikowano

Ta strona jest po angielsku, a nie jestem zbyt dobry w tym języku. Mógłby mi ktoś pomóc w tym szukaniu?

Płyta główna : MSI H61M-P20/W8

Nic nie jest po angielsku. :P

http://www.msi.com/product/mb/H61M-P20-W8.html#/?div=Driver&os=Win8%2064

Na szarym polu tam gdzie jest "OS" wybierz swój system operacyjny, po czym pobieraj i instaluj dostępne sterowniki. Powodzenia. :)

 

@UP uprzedził. :)

PS. Dzięki za zwrócenie uwagi na link wakc34. Teraz jest właściwy. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nic nie jest po angielsku. :P

http://www.msi.com/product/mb/H61M-P20-W8.html#/?div=Driver&os=Win8%2064

Na szarym polu tam gdzie jest "OS" wybierz swój system operacyjny, po czym pobieraj i instaluj dostępne sterowniki. Powodzenia. :)

 

@UP uprzedził. :)

PS. Dzięki za zwrócenie uwagi na link wakc34. Teraz jest właściwy. :)

Wielkie dzięki za pomoc. Wykrzyknik zniknął, a tak w ogóle, to co to mi daje? ;d

Opublikowano

Nie wiadomo dokładnie których sterowników brakowało, więc Ci nie powiem. :) Ale możesz być pewien, że już podzespoły płyty głównej działają poprawnie. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...