Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Oferuję się jako Grafik, Mapper itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prace tutaj przedstawione wyglądają naprawdę super. Na pierwszy rzut oka widać że znasz się na rzeczy. Z czystym sercem moge go wam polecić :)

57n6.png

Opublikowano

Polecam tego pana.
Jego prace są świetne, dopracowane i wkłada w nie serce.

Zawsze można na nim polegać.

Na grafice zna się wyśmienicie :)
Szybkość, profesjonalizm i doświadczenie.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wrzuć jakąś mape(ss).

Chcę zobaczyć jak Ci idzie.

A tego Pana polecam, mimo, że konkurencja xD

 

Na razie nie opublikuje tamtych prac, Jak zrobię jakąś nową dla klienta to ci podeślę na gg ;D

Głównie reklamuje się jako grafik tutaj, więc obejdzie się na chwilę obecną bez ss przy mapperze. :)

Mapper to tylko dodatkowa moja oferta, gdyby ktoś bardzo kogoś takiego potrzebował. Główną pasję i zamiłowanie czerpię do grafiki.

 

Jak coś to zmówimy się na gg.

Opublikowano

Pracę robią wrażenie. Oczywiście polecam Agron'a do wszelkiej współpracy. Miałem przyjemność z nim pracować i na prawdę jestem bardzo zadowolony z jego zaangażowania. Użytkownik szybko przechodzi do działania. Pracę robi na prawdę bardzo szybko ;o Bardzo pomocny i zna sie na kilku dziedzinach tworzenia serwerów. Pozdrawiam, założyciel Antharis. :)

Opublikowano

Jaką masz stawkę i czy robisz prezentacje serwerowe zgode mpc forum :) ?

Zależy od pracy i ile czasu na nią poświęce. Ale patrząc na innych grafików są to grosze, jeżeli chodzi o zlecenie. Co do drugiego pytania to nie rozumiem... Jaka zgode mpcforum ?

 

Do dyskusji zapraszam na PW/gg/e-mail. :)

Opublikowano

Zależy od pracy i ile czasu na nią poświęce. Ale patrząc na innych grafików są to grosze, jeżeli chodzi o zlecenie. Co do drugiego pytania to nie rozumiem... Jaka zgode mpcforum ?Do dyskusji zapraszam na PW/gg/e-mail. :)

Przechodzę na PW,

Co do tej zgody to powiem Ci priv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...