Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Część Gotowca fabuły projektu. Szukam chętnego do realizacji.


sosnax1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ nie mam jakiegoś większego doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów. Oddam w zaufane ręce szkielet projektu. Wiec porostu ja daje pomysł a ktoś wykonuje :)...

Dalsze informacje podam po zgłoszeniu się odp osoby. Co oczekuje w zamian za resztę instrukcji? Tylko rangi na serwie(...). Postaram się jak najbardziej pomagać. itp Niestety nie jestem w stanie poprowadzić projektu a szkoda żeby takie coś się zmarnowało. A wiec poniżej znajduje się historia-fabuła gry.

Fabuła gry:

9 Sierpnia 2025r. Notatnik: Nasz świat który kiedyś znaliśmy i kochaliśmy został kompletnie zniszczony przez spadające z kosmosu meteoryty z całości z lodu. Pomimo że nie uszkodziły poważnie naszej planety to jednak woda z topniejących lodowców zaczęła powoli podnosić poziomy mórz i oceanów. Woda przybywała w zastraszającym tempie każdego dnia i nie dało się nic z tym zrobić...

Woda siała coraz większe zniszczenia, wymywając pola uprawne podmywając drogi i zalewając budynki. Lecz nikt nie spodziewał się że zmienia ona także atmosferę. Jednakże zmieniła ona przepływy prądów morskich na co pogoda odreagowała silnymi huraganami niszcząc miasta położone bliżej dużych zbiorników wodnych. Jednakże woda po huraganach wcale nie odchodziła, lecz stopniowo przemierzała świat zalewając nawet miasta położono głęboko w ladzie...

9 Sierpnia 2030r. Notatnik: Jeżeli możesz to przeczytać jesteś Farciarzem, minęło dokładnie 5 lat od katastrofy .Wszystkie miasta zostały zatopione głęboko pod wodą. Jednak niektórym udało się uratować. Zabrał nas statek Appolon do jednej z baz platformowych. Wydobywa się na nich materiały potrzebne nam do życia oraz hoduje ocalałe zwierzęta. Niektóre z nich to wyjścia z tajnych baz wojskowych, prowadzi się tam badania które pomaga ci przetrwać!. Lecz uważaj przeszkodzić ci mogą w tym nie tylko wojskowi ale inni członkowie ocalonych oraz piraci.

 

Federacje:

Ocleni- wszyscy gracze bez wyróżnień :)

1. Naukowcy (boty + zasłużeni gracze i admini).

2. Piraci - gracze nie przestrzegający regulaminu.
W dalszej cześci wyjaśniam co i jak, objaśniam reguły i jak mieć wyspę kupować doki itp.
A wiec czekam na propozycje :).

 

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

Opublikowano

Ciekawa fabuła, ciekawie jak w wykonaniu. ;)

 

Macie coś już mapy zbudowanej? Może bym został budowniczym, ale jaka nagroda za wybudowanie mapki? Jakaś w PLN? ;)

Opublikowano

Jak napisałem w temacie ja tylko przestawiłem gotowy projekt do realizacji :) Gdyż ja nie byłbym w stanie tego ogarnąć oraz druga sprawa to fundusze ... Wiec nadal czekam na "inwestora".

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...