Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] eS-trzy-igrek vs każdy kto myśli że ma siły (możecie w kilku)


eS-trzy-igrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: bóg Rapu!

Wyzwany: ty/wy

Czas składania prac: 3dni (standard)

Czas głosowania: 7 dni

 

Notatka: Piszesz/piszecie pierwsi, ile wersów kto chce. I nie napalać się bo i tak zjem każdego łaka, który to weźmie. GL -przyda wam się ;)

 

Opublikowano

Siemasz kurewko, dzisiaj zrobię Ci bachora

Nie masz tutaj wstępu, cały dział się dawno zwołał

eS-trzy-igrek dobrze znacie tego typa?

To ten sam, co zasuwał od tyłu psa na chodnikach!

Jesteś jak mleko, frytki, ryba i litr wódy

Jeszcze jeden pokazik a nie zgoją Ci się strupy

Najpierw Makin, ha! Narobiłeś sobie fejmu?

Coś Ty taki blady? Zmarszocza morda na zdjęciu!

Zwykłe typy co z dissami nie mają nic wspólnego

Każdy ma Cię za szmatę! Myją Tobą podłogi – nic innego

Szmato wpakowałeś się w kłopoty, coś Ty taki chojrak?

Przegrasz 20 do zera i napiszesz że to spontan!

RazDwaTrzy skopał Ci dupsko i co Ty na to?

Żenadą to nazywam Twoje tchórzostwo z pogardą!

Z pełną gardą, cisnę Ci pancze lepsze niż koka!

Tyle pojedynków i nawet jednego wersu nie złożyłeś chłopak!

Cnotka, cichutka, kurewka chcesz do buzi?

Łudzi się szmata, jak tu ludzi do siebie z łudzić

Nagrałeś coś kiedyś synek? To pokaż mi to łajno

Tylko nie płacz mi na wersach że znowu Cię pokonano!

Gadasz o bicie, to pokaż mi swe dema

Bo jedyne co nawijasz to z gimbą o świątecznych kolędach!

Nie muszę przeklinać, żeby zmiażdżyć taką ważkę

Co Ty wiesz o dissach, tyle co o Kochanej matce!

Hejter, gówno, zaraza w internecie

Twoje ksywki już znasz, rób na youtubie karierę!

Nie mam siły, bo mam pierdoloną schizofrenię

Ale takie łajzy niszczę przy śniadaniu w niedzielę!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Startuje z przegranej, joint vs kilo koksu,
przejadę po tobie piłą, ot tak sobie - po prostu
Majken aka 2pac, że kto niby kurwa?!
Pro Lamer. Dziś na amen, zniszczę tego durnia.
Łak chciał dawke wersów, dziś punchlinem zmiażdżę.
Mój rap rozpruje ciało- ja jak kat rozłupie czaszkę.
eS-trzy-igrek i co? Pytasz kto i jakie dema?
to nie mpc i youtube- łapiesz? But w pizdę i kategoria cwela.
Znowu schizofrenia? Kolejny bóg- nastąpił cud,
Komu poprzestawiałeś tryby? Będziesz wisiał jak mój chuj!
No cóż, duś lajkami to co miałem kiedyś za pasję,
Dostaję korby i zaraz zdejmę ci z mordy tą maskę!
Dwa ostatnie wersy i vote armie złóż sobie sam,
zrobię ci na grobie ścianę i splunę prosto w twarz!

Opublikowano

Majken fajnie wjechał ale reszta taka siaka

S3Y [rymujace się rymy] :>

 

GŁOS NA ES 3 IGREK

 

ALE WALKA BYŁA ~WYRÓWNANA

41196912334212939960.png


Opublikowano

s3y było wielu takich pewnych siebie i odpadli po pierwszym dniu :D Majken zdecydowanie, znam jego styl słyszałem nie raz i jestem w stu procentach pewny, może wam się to nie zawsze klei i rymuje jak powinno, ale wierzcie mi że Majken z tym na bicie by was niejednokrotnie zaskoczył. Pozdro elo majk, igrek 3-0 nie złość się, ale nie lubię takich chłystków jak ty, już po pierwszych kilku wyrazach widać co to nie ty, a tak naprawdę to reprezentujesz swój podwórkowo-pampersowy styl i myślisz, że jesteś najlepszy. Łapa :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...