Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy jest ktoś jak łucznik?


Kitsuś xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam zamiar zacząć grać w coś na podobie Dragon Nest i pierwsze co zostało mi polecone to Neverwinter. Ale jako, że łucznik jest ZAWSZE moim faworytem to bez niego się nie obejdzie. Więc nie wiem... może jest taka klasa. A zarówno mam kilka innych pytań.
1. Czy są po wybraniu klasy, profesje.
2. Czy ciężko wszystko osiągnąć.
Są gry

w których idzie w miare i nic się nie nudzi

a są gry takie monotonne, że aby coś osiągnąć

trzeba jedną czynność 30x powtarzać.
3. Czy skille są czymś wyjątkowym na Neverwinter jak
w Dragon Nest lub Perfect World International ( chodzi

mi o to czy są to starannie wykonane skille [grafika] ).

4. Jeśli nie ma archera to czy jest jakaś postać specjalizująca

się w walce na dystans.


Edit: przepraszam, że umieściłem temat w złym dziale, zwyczajnie oglądałem filmiki i nie zwróciłem uwagi, że nadal jestem w mediach, zamiast dziale głównym Neverwinter.

Opublikowano

ŁUCZNIKA nie ma w tej grze.

1. Tak: łotrzyk (ninja), zbrojny strażnik (typ z mieczem i tarcza), typ z dwuręcznym mieczem/toporem, kapłan(healer), mag/manipulator

2. 60lvl (maxymalny) w 4 dni wbiłem.

3. Skile są dość ciekawe zwłaszcza u maga

4. Polecam najbardziej maga/manipulatora

 

Jest kilka czynności które będziesz często powtarzał - misje foundry (aby wykonać misje dzienną (raz na dzień) musisz wykonać misje takiego typu, są to najzwyklejsze misje tylko na osobnej mapie <-- najnudniejsza

- podziemia (tzw. dungeony czy jakoś tak)

- dominacje (pvp)

 

Gram 2 tygodnie i już co nieco mam ;]

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...