Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Season 3 World Championship – godziny rozgrywek


T0rnad0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!


W odpowiedzi na Wasze pytania, odnośnie godzin w których rozgrywane będą mecze Season 3 World Championship,
mamy dość kiepskie wiadomości. Z racji tego, że tegoroczne finały
odbywają się w Los Angeles, to rozgrywki dostosowane zostały głównie pod
tę strefę czasową.


Niestety niewykonalne było ustawienie
meczy w taki sposób, by dogodzić wszystkim kontynentom. W związku z tym,
że w Azji eSport jest znacznie bardziej popularny niż w Europie to
Riot, niefortunnie dla nas, zdecydował się postawić właśnie na nią.


Data:
Dzień: Godziny:
Faza:

Ilość spotkań:


terminarz1.jpg


Bez obaw. Jeśli nie zdecydujecie się na
oglądanie meczy w późnych godzinach nocnych, to powtórki ze spotkań
Waszych ulubionych drużyn będziecie mogli znaleźć pod tym adresem:

 

http://eune.lolesports.com/worlds/schedule
 

 

. To tam także dostępny jest dokładny terminarz rozgrywek.

info:

 

http://polskilol.pl/2013/09/12/season-3-world-championship-godziny-rozgrywek/
 
Opublikowano

Posralo ich zamiast zrobic zeby dla kazdego byla jakas normalna godzina to nie walna o 5 i to jeszcze w.srodku tygodnia ...

Jak pomogłem licze na Lajka!!!
Opublikowano

Posralo ich zamiast zrobic zeby dla kazdego byla jakas normalna godzina to nie walna o 5 i to jeszcze w.srodku tygodnia ...

eSport w Azji jest DUŻO bardziej popularny - bo leci nawet w telewizji, wtedy u nich mija południe.

Opublikowano

teraz napewno nie. ciekawe czy dla na czas jest lepszy wie ktos?

Pewnie obejrze ze 2 mecze od tej 21...

idź sie mamie wypłacz

bez kitu nie rozumiecie nie każdemu dogodzą a ze tam jest to bardziej opłacalne to tam bedzie i tyle

a wy dalej płaczecie ze nie oglądniecie kur to sobie powtorkę właczycie

jprd co za płaczki

Opublikowano

No to git ^^ pewnie i tak nie będę oglądał o 5:00 finału xD. Szkoda że nie ma żadnego polskiego teamu. Wie ktoś może czemu MyM'u nie ma?

Opublikowano

Pamiętam poprzedni finał, o 5 rano już ledwo co kontaktowałem :D.

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...