Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Loki 2007 Edytor albo coś podobnego


Lok6144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim własnie znalazłem starą gre na dysku Loki i chciałbym trochę popłakać ale nie chce mi się szukać po mapach dobrych itemów bo z tego co pamiętam to było strasznie trudno coś znaleźć a jak pytałem innych graczy to nie ma na to żadnego sposobu aby zdobyć dobry item

dlatego chce iść na latwizne i SZUKAM edytora do postaci lub do itemów

Licze na waszą pomoc :)

Opublikowano

Z tego co wyczytałem to w plikach zapisu gry każdej postaci powinien znajdować się plik "inventory items". W nim są informacje co do lvl, itemów, skili itp. Edytując ten plik najlepiej notatnikiem możesz sobie praktycznie dodawać co chcesz. Najlepiej jest pobrać z internetu jakiś zapis full postaci po czym znaleźć plik "inventory items" i skopiować z niego informacje do tego samego pliku w folderze z naszym zapisem. Po paru próbach powinieneś obczaić za co dana linijka tekstu odpowiada i tym samym kopiować np. same przedmioty z pobranego zapisu na Twój. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

Z tego co wyczytałem to w plikach zapisu gry każdej postaci powinien znajdować się plik "inventory items". W nim są informacje co do lvl, itemów, skili itp. Edytując ten plik najlepiej notatnikiem możesz sobie praktycznie dodawać co chcesz. Najlepiej jest pobrać z internetu jakiś zapis full postaci po czym znaleźć plik "inventory items" i skopiować z niego informacje do tego samego pliku w folderze z naszym zapisem. Po paru próbach powinieneś obczaić za co dana linijka tekstu odpowiada i tym samym kopiować np. same przedmioty z pobranego zapisu na Twój. :)

 

 

nie wiem czy wiesz ale plik "inventory items" odpowiada za wszystkie itemy jakie zgromadziłeś i jak zaczne kopiować tekst to wyjdzie mi bóg wie co np. Połączenie Miecza z łukiem xD

kiedyś kożystałem z " loki xmd decryptor/encryptor " ale nie moge znaleść aktywnego linka po tych AKTACH wszystko poblokowali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...