Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Zamiania Item proto i reszty plików player


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie np server był robiony na plikach terenzo v3 ja tez mam zainstalowane pliki terenzo v3 i wchodząc w filezili do /var/db/mysql/player zamieniając np gotowe item proto moje usuwam daje nowe też z plików terenzo to nie moge się połączyć z serverem item proto czyta mi normalnie ale musze dać cos w navicat i w tym problem ze nie wiem co kiedyś udało mi się to zrobić ktoś wie ?

 

+ za co odpowiadają pliki MYD, MYI

 

+ w filezili przy zmianie plików na item proto MYD pisze mi własciciel root/mysql jak zmienic na mysql/mysql

Opublikowano

Pliki MYD,MYI,frm są od zakładek w w navicat

Musisz podmienić 3 pliki item_proto.MYD,MYI,frm a nie tylko 1..

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Pliki MYD,MYI,frm są od zakładek w w navicat

Musisz podmienić 3 pliki item_proto.MYD,MYI,frm a nie tylko 1..

dobra robie tak ale to nic nie zmienia dalej nie działa nie mam pojęcia dla czego

Opublikowano

dobra robie tak ale to nic nie zmienia dalej nie działa nie mam pojęcia dla czego

 

A nadałeś prawa? CHMODA tym 3 plikom?

Napisz do mnie na gadu.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

A nadałeś prawa? CHMODA tym 3 plikom?

Napisz do mnie na gadu.

spoko wbijaj na gg chmoda nie w maszynie tylko filezila prawa 777 ale kiedys udało mi sie to zrobić tylko cos tam w tabelach zrobiłem w navicat i działało

Opublikowano

do /var/db/mysql/player/ są tam czyta mi normalnie item proto działa ale jak chce sie zalogować to pisze błąd połączenia nie wiem dla czego te pliki najpierw wywalało mi z właściciel root/mysql to zmieniłem na mysql/mysql ale dalej nic ;/

 

@ edit

kiedy daje w navicat Maintain Tables Repair Tables

 

1379010006-U891712.jpg

 

analize tables


1379010200-U891712.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...