Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Co ze ZŁOTEM za czołg T26E4


Zaacny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!!

Jak wiadomo dzisiaj wyszedł path 0.8.8- 2013-09-11. W którym można sprzedać SuperPershinga za złoto.

Zadajesz sobie pytanie co zrobić z tym złotem ?? Kupić coś innego, tańszego?? Czy dołożyć i kupić coś droższego.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, ten film ułatwi ci wybór.

Przykładowo "porównałem" T34 z FCM-50t ale film rozwieje twoje wątpliwości z wyborem innych czołgów.

 

Miłego oglądania. ;)

 

 

 

 

 

ps. prosiłbym pisać jakby ktoś miał jakieś porady na temat nagrywania

 

@UPDATE:

Film uzupełniający film u góry.

 

 

 

 

x

Opublikowano

No jak dla mnie można to nazwać "mini tutem".

Ogl spoko, ale mało porównań itp. Nie powiedziałeś, ich zalet i wad.

No ale + za chęci ;)

Nycza, ten film na początku miał inaczej wyglądać. Ale sens filmu raczej chyba zachowałem.

Czyli "co wybrać" :)

x

Opublikowano

Tak jak @up:) Za chęci oczywiście plusik. A z innej beczki polecam obejrzeć filmy użytkownika yt: hallack05 gość naprawdę wie co mówi i też posiada film co wybrać po SP(dokładne opisy). Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Tak jak @up:) Za chęci oczywiście plusik. A z innej beczki polecam obejrzeć filmy użytkownika yt: hallack05 gość naprawdę wie co mówi i też posiada film co wybrać po SP(dokładne opisy). Pozdrawiam.

No Hallack to spora "konkurencja" >.<

Dlatego zrezygnowałem z dokładnego opisywania, bo on to zrobi/zrobił 100 razy lepiej. Ja chciałem dodać coś swojego.

Ale może zrobię 3 filmik z dokładnym porównaniem.

Muszę jakoś przekonać do siebie widzów :)

x

Opublikowano

A ja mam pyt a jak ktos nie chce kupic sobie innego premium Tanka to co ma z tym goldem zrobić ? Wiem jedno że kupuje Miesiac premki a reszte na co mam pzeznaczyć na wolny Exp ?

Opublikowano

WG chyba mówiło coś na temat sprzedaży tylko do 8.9.


W każdym razie, wg mnie najlepsza inwestycja tego golda to SU-122-44
Tani (Tańszy niż T8), ale zajebisty.

shoob.png

Opublikowano

Można też poczynić inwestycję i zakupić 2500golda na jadzke 8.8;) Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Dla spragnionych informacji nie podanych w grze, niespodzianka jeszcze tego wieczora :)

Nagrałem kolejny film tym razem z porównaniem. Tylko jest on dopełnieniem informacji zawartej w grze.

Film musi tylko przejść proces konwertowania i uploadu.

 

Pozdrawiam!

@Edit:

FAIL- odcinek muszę nagrać jeszcze raz >.<

 

@Edit2:

Okej, film już gości na YT:

 

 

 

 

x

  • 2 miesiące temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Co ze ZŁOTEM za czołg T26E4

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...