Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.6.2 -=GUILD MC=- [ZAPOWIEDŹ] [SURVIVAL] [GILDIE] [ŁADNA MAPA] [NOWE DROPY] [NOWE GILDIE] [NOWE SKRYPTY] [ZAJRZYJ] Oraz wiele wiele więcej...


FroostuTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R



E



K



L



A



M



A






orn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.png



Bookitem.PNGj9xq.pngSt%C3%B3%C5%82dozakl%C4%99%C4%87.png



orn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.pngorn-h.png




44910.png


lggq.png



Na samym początku napiszę że zalecamy używanie polskiej czcionki (ładniejszy wygląd)


Witaj drogi graczu. Mamy zaszczyt zaprosić cię na nasz serwer survival+gildie


oraz wiele innych ciekawości dostępnych na serwerze. Znajdziesz u nas bardzo tani


sklep sms, nie wiem nawet czy tańszego nie ma na polskim rynku a tym bardziej


zagranicznym, więc jest po co zajrzeć. Zapraszam do przeczytania dalszej części


zapowiedzi serwera po to aby dowiedzieć się szczegółowych informacji, zapraszam.


5942.pnglear.png5549.png



44910.png


rqmm.png



Adres ip: PODAMY PRZED STARTEM


Whitelist: WYŁĄCZONA


Sloty: 50+


Potwory: WŁĄCZONE


Zwierzęta: WŁĄCZONE


Nether world: WŁĄCZONY PO 24H.


End world: WŁĄCZONY PO 24H.


Pvp: WŁĄCZONE


Premium: NIE WYMAGANE


5543.pnglear.png5540.png



44910.png


76tn.png



Na naszym serwerze stosujemy tylko wydaje rozwiązania oraz bardzo znane które


nasi gracze na pewno polubią. Miedzy innymi będzie można znaleźć u nas takie


pluginy jakimi są: OtherDrops: co pozwoli na dodanie nowych dropów z kamienia


jak i z potworów i tym podobne, Innowacyjne spolszczony plugin na logowanie


się do gry, przez co nikt nie ukradnie twoich kordów oraz żadnych przedmiotów.


Plugin który będzie wysyłał do was przydatne informacje które będą głownie do-


tyczyło spraw technicznych serwera, typu aby uzyskać pomoc o dropie napisz kom.


/nowydrop .Oczywiście serwer będzie rozbudowany w bardzo dużo nowych komend które


pokierują wami w razie zagubienia na naszym serwerze. Hmm oprócz wyżej wymienio-


nych pluginów posiadamy jeszcze wiele wiele więcej pluginów w sumie razem około


40 pluginów które umilą wam grę itp. Dodatkowo znajdzie się pare pluginów które


zabezpieczą nasz serwer przed złośliwymi botami, cheaterami i innymi pasożytami


tego typu. Opiszę jeszcze krótko naszą wtyczkę na gildie, a więc aby założyć


gildie będziemy potrzebować danej ilości przedmiotów których jeszcze nie usta-


liliśmy, po założeniu gildie pod nami (w miejscu którym stoimy) tworzy się


jeden blok bedrocku i od bedrocka w każdą stronę w promieniu 50 kratek nakładany


jest cubboid co daje nam rozmiar 102x102 ;) Całkiem nieźle jak na jedną gildie..


Hmm, aby dodać gracza do gildie będziemy również potrzebować danego przedmiotu


w naszym ekwipunku. Można ustawić punkt domu dzięki któremu będziemy mogli tele.


się do naszej gildii. Wbudowany jest chat gildyjny itp. rankingi no i ogólnie


to co powinna każda dobra wtyczka na gildie posiadać, zapraszam czytać dalej.


Dodam jeszcze na koniec.. bo bym był zapomniał :D Posiadamy również plugin


który nazywa się mcMMO w języku polskim itp. Wprowadza on do gry ciekawe skille


oraz różno rakie umiejętności typu górnictwo lub walkę mieczem i tym podobne.


5768.pnglear.png5548.png



44910.png


dwcv.png



Z góry powiem że dara startu jest jeszcze nam nie znana ja jako główny technik serwera


przewiduję datę startu na : 14 lub 15 września po za tym chciał bym was gorąco zaprosić


na nasz serwer ponieważ będzie bardzo ciekawie i na pewno nikt z was nie będzie żałował


tego wyboru, wyboru naszego serwera..


5547.pnglear.png5542.png




data startu nie znana !


____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Proszę o przenieśienie do publikacji serwerów, zdarzyło mi się pomyliś dział :(..

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Nie polecam, bo serwer Froosta. (xD)

 

A tak szczerze prezentacja słaba graficznie, opis troszkę niejasny, ale serwer pewnie będzie dobry. ;-)

Opublikowano

Nie polecam, bo serwer Froosta. ( xD)

 

A tak szczerze prezentacja słaba graficznie, opis troszkę niejasny, ale serwer pewnie będzie dobry. ;-)

No jasne :D Serwer zrobi miazgę ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Na serwerze praca wrze, być może wyrobimy się szybciej i start będzie przyspieszony o 1 lub 2 dni ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Mapa już prawię skonczona, pliku w sumie też :) Tak jak pisałem start będzie od 1 do 3 dni szybciej, zależy jak będzie wyglądała sprawa z serwerem dedykowanym ponieważ jeszcze go nie konfigurowałem ani na niego nie zaglądałem ;) Pozdrawiam wszystkich którzy wejdą na nasz serwer !

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Wystartuje zobaczymy. Narazie mozemy tylko czekac. Ale prezetuje sie ladnie. Pozdrawiam ;)Jok3rStars

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Wystartuje zobaczymy. Narazie mozemy tylko czekac. Ale prezetuje sie ladnie. Pozdrawiam ;)Jok3rStars

 

Dzięki wielkie za ocenkę :D I już większa motywacja do dalszej pracy ;) Pozdrawiam.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Grałem na Jego poprzednich serwerach :) Rozmawiałem z Nim ostatnio i miałem przyjemność testować pluginy, od razu spodobał mi się AUTORSKI PLUGNIN NA GILDIE :) Serwerek ładnie śmiga zapraszam i pozdrawiam :)

Opublikowano

git, fajnie, elegancko wbijać, polecam.

 

Ooo i wszystko na ten temat : ] Pozdrawiam.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Zapraszam do waszych opinie jakiego serwera się spodziewacie ? Póki co wszystko jest na najwyższym poziomie ;) Pozdrawiam, jutro może wstawię jakiś film prezentacyjny :p

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Start serwera odbędzie się jutro :D wieczorem podam godzinę i dokładną datę ;) Pozdrawiam ;p

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Frostuu : Konkurencją dla nas jesteś, smutno. :<

@TOP : Musi być dobrze! Serwer robiony przez człowieka, który wie co robi i jest dojrzały, a to najważniejsze.

Trzymam kciuki.

Opublikowano

Frostuu : Konkurencją dla nas jesteś, smutno. :<

@TOP : Musi być dobrze! Serwer robiony przez człowieka, który wie co robi i jest dojrzały, a to najważniejsze.

Trzymam kciuki.

 

Ja również trzymam kciuki :D Wczoraj odebrałem serwer dedykowany itp. dzisiaj podam dokładną datę startu ! ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Serwer startuje za 40 minut czyli o godzinie 17:00 z możliwym lekkim opóźnieniem !

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Za 40 min bedzie 17;25 :P Wczesniej 17:20

A do serwera zapowiada sie ciekawie napewno wbije:)

EDiT

I gdzie jet iP!

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Za 40 min bedzie 17;25 :P Wczesniej 17:20

A do serwera zapowiada sie ciekawie napewno wbije:)

EDiT

I gdzie jet iP!

 

Taj jak pisałem :D Start chwilę się może spóźnić za 3 minuty podam adres IP :P No i będziemy ruszać ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Juz dobre 22 po 17 gdziez to ip xD

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Serwer miał wystartować ale serwer który otrzymałem od mojego sponsora okazał się tak badziewny że nie działała polowa pluginów :( Za problemy przepraszam i piszę do was że znów nie znamy daty startu :( No ale dopracuje serwer wpadło mi kilka ciekawych pomysłów do głowy np. jeden z nich wam mogę przedstawić :p Mianowicie podczas wydobywania obsydianu za wydobycie 1 obs. dostajemy 1 lvl ;) Lecz im większy my mamy level tym mniej expa dostajemy ;) No i to tyle myślę że się przyda ;] Dodatkowo po opisaniu pluginów dodałem jeszcze masę komend które pomogą nam w grze :D Odpalając TNT mamy 80% szans że zniszczy obsydian itp. Pozdrawiam.

____________________

 

PEACE

____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...