Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szkło i tworzenie itemków.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje jak zrobić jakiś itemek ? Bo kopiuje się jakiś kod później w metku wklejamy go i pokazuje jakiś itemek . I jak taki kod edytować?

 

@Edit :

Znalazem taki kod : |cffffc800|Hitem:117:7123:0:0:0:48:100:47:100:11:100:5:100:4:100:40:100:1:10000000|h[Miecz Trytona+9]|h|r

Jak go edytowac z trytona na jakis inny ?

Opublikowano

Napisz dokładniej co chcesz zrobić.

chodzi mi oto ze jak wkleje do metka to : |cffffc800|Hitem:117:7123:0:0:0:48:100:47:100:11:100:5:100:4:100:40:100:1:10000000|h[Miecz Trytona+9]|h|r

to pokazuje trytona z bonami 100 % a jak zmienic zeby pokazywalo np jakis inny miecz dajmy na 1 lv ?

Opublikowano

Witam poszukuje jak zrobić jakiś itemek ? Bo kopiuje się jakiś kod później w metku wklejamy go i pokazuje jakiś itemek . I jak taki kod edytować?

 

@Edit :

Znalazem taki kod : |cffffc800|Hitem:117:7123:0:0:0:48:100:47:100:11:100:5:100:4:100:40:100:1:10000000|h[Miecz Trytona+9]|h|r

Jak go edytowac z trytona na jakis inny ?

Tu masz vtuta

 


Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Tu masz vtuta

 


Nie o to mi chodzi !

Chodzi mi o to że wklejasz : |cffffc800|Hitem:117:7123:0:0:0:48:100:47:100:11:100:5:100:4:100:40:100:1:10000000|h[Miecz Trytona+9]|h|r a na chacie pokazuje sie [Miecz Trytona+9] i jak klikniesz na to pokazuje sie tryton a mi chodzi o to jak zmienic to zeby pokazywalo inna bron ? a te 117 to nie jest ID bo tryton ma inne ID

Opublikowano

Jak masz wgranego difa na szlo intucji nieskonczone to mozes ztak zrobic jesli nie to tylko i wylacznie gdy szkielko masz w eq, czy jest na to fix nie wiem

Bez-nazwy_nxasswq.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...