Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] kha / varus lub jakiś adc za 6k


AbiasKing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

 

co będzie lepsze na dzisiejszą metę - kha zix, varus ? a może jakiś inny adc za 6k?

Pomogłem? Daj like a odwdzięczę się (jeśli nie dam do 24h możesz pisać PW)

r4bv.png

Opublikowano

Kha zix jest spoko

+duzy skok po ewolucji

+niewidka

+slow

+heal

+dobry dmg

+ciekawe systemy ewolucji

Opublikowano

Kha Zix to jeden z najlepszych zabójców

+ Najciekawsze to ewolucje, które mogą nam dać ciekawe ulepszenia przy Q większy dmg , W to więcej kolców i a E to większy zasięg doskoku a R dłużej pozwoli nam być niewidzialnym

+ Silny 1 vs 1

+ Doskok , po ewolucji jak kogoś zabijemy odnawia się co daje możliwośc doskoku szybkiego zabicia u ucieczki

+ Niewidka

+ Leczenie

+ Meeega DMG

- Słabe CC

- Duże CD na doskoku

- Słabo troche z maną na początku.

Lol

Opublikowano

Kha Zix to jeden z najlepszych zabójców

+ Najciekawsze to ewolucje, które mogą nam dać ciekawe ulepszenia przy Q większy dmg , W to więcej kolców i a E to większy zasięg doskoku a R dłużej pozwoli nam być niewidzialnym

+ Silny 1 vs 1

+ Doskok , po ewolucji jak kogoś zabijemy odnawia się co daje możliwośc doskoku szybkiego zabicia u ucieczki

+ Niewidka

+ Leczenie

+ Meeega DMG

- Słabe CC

- Duże CD na doskoku

- Słabo troche z maną na początku.

słabo za mana na początku, lol?

Możesz farmić z Q i mane masz full

 

 

a co powiecie o gravesie? wyszedł skin i chyba bym go kupił, gdyż do lee mam już 3 skiny

Pomogłem? Daj like a odwdzięczę się (jeśli nie dam do 24h możesz pisać PW)

r4bv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...