Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Pocięcie szablonu by Wredna


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

na wstępie zaznaczam, że żaden ze mnie grafik.

 

Spodobał mi się szablon stronki by Wredna, tylko że jest w formacie .psd, a ciąć owych nie umiem.

Dlatego zwracam się do Was, abyście mi go pocięli.

Posiadam skrypty derina, więc najlepiej pod nie pociąć ten szablon.

 

Skrypty: http://www.mpcforum.pl/topic/783546-dl-strona-itemshop-cakowity-opis-by-derin/

Szablon: http://www.mpcforum.pl/topic/977670-dl-psd-kompletny-szablon-strony-patcher-by-wredna/

 

 

Paczka derina posiada szablon, jest byle jaki, więc pocięte pliki prosiłbym o jakiś upload na, np. multiupload.

 

W nagrodę limit like przez 10 dni. (Kontem moim i kolegi = 200 lajków ;))

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Po 1. - to co up.

Po 2. - download do skryptu nie działa.

Po 3. - po co branie się za takie coś? Poprosisz kogoś żeby to zrobił, sam nic nie będziesz umiał i niczego się nie nauczysz.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

moge ci go pociac ale nie w profesjonalny sposób (tylko pliki html i obrazki, bez zadnych css itp hehe...) , kody juz bedziesz musial sam zrobic

Opublikowano

Po 1. - to co up.

Po 2. - download do skryptu nie działa.

Po 3. - po co branie się za takie coś? Poprosisz kogoś żeby to zrobił, sam nic nie będziesz umiał i niczego się nie nauczysz.

Po 1. - Nie każdy robi wszystko za pieniądze.

Po 2. - zobacz ostatnie posty, zanim napiszesz.

Po 3. - Ja nawet nie chce tego umieć.

 

 

 

moge ci go pociac ale nie w profesjonalny sposób (tylko pliki html i obrazki, bez zadnych css itp hehe...) , kody juz bedziesz musial sam zrobic

Zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...