Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja o czołgach których niema lub są dostępne na specjały


matizal77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tu jest lista pojazdów o których ja wiem jeśli znacie jakieś inne napiszcie o nich

Tu macie podstawowe info:

 

 

A-32 czołg średni 4 tieru BT-SV czołg lekki 3 tieru M6A2E1 czołg ciężki 8 tieru

360HP 240HP 1500HP

maksymalna prędkość 70km/h maksymalna prędkość 62km/h Maksymalna prędkość 29km/h

Pancerz kadłuba 35/30/16 wieży 35/35/35 p.kadłuba 25/20/16 wieży 25/25/25 p.kadłuba 191/44/41,wieży 191/89/208

uszkodzenia po 80-130Hp uszkodzenia 40-60hp uszkodzenia 240-400Hp

penetracja pocisku 50-80 jest młodszym A-20 penetracja pocisku 40-60duza moc silnika aż 500 penetracja pocisku 150-250 mocny pancerz z tyłu wieży

post-903281-0-04523100-1378822725.jpgpost-903281-0-46446000-1378822742.jpg post-903281-0-44490400-1378822755.png

 

 

KW-220 czołg ciężki 5 tieru MTLS-1G14 czołg lekki 3 tieru Pz.Kpfw. V/IV czołg średni VI tieru

690Hp 250HP 870HP

maksymalna prędkość 33km/h maksymalna prędkość 42km/h maksymalna prędkość 55km/h

p.kadłuba 100/100/80 wieży 90/75/75 p.kadłuba 38/25/25 wieży 38/25/25 p.kadłuba 85/40/40 wieża 50/30/30

uszkodzenia 80-140Hp uszkodzenia on ma magazynek 5 strzałowy uszkodzenia 80-140Hp

penetracja pocisku 70-130,z tego co wiem on strzela seriami po 2 pociski 30-50Hp o penetracja pocisku 80-140

jest dłuższy od KW-1 penetracji 34-56 on strzela z dwoch luf !!!!

 

post-903281-0-67319200-1378822772.jpg post-903281-0-78538200-1378822785.png post-903281-0-91148100-1378822859.jpg

 

SU-85i niszczyciel 5 tieru

380HP

maksymalna prędkość 55km/h

pancerz 50/30/50

uszkodzenia 120-200hp

penetracja 80-150 Uwaga!! tu ciekawostka że nie jest on dostępny na serwerach EU, NA i SEA

post-903281-0-21875600-1378822898.jpg

 

To pare czołgow ktorych juz nie ma sa dostepne czasem jak jest jakis specjal oprocz tych są jescze Tetrach,T1E6,pz.kpfw II ausf J,pz Kpfw 38H 735(f),PZ IV hydraulic

DZIĘKUJE

Opublikowano

Nie rozumiem sensu tworzenia takiego tematu:\ Jak ktoś będzie chciał zobaczyć jedno zdjęcie to wejdzie sobie na WoT wiki lub wot-news i będzie wstanie zdobyć o wiele więcej informacji.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

A wiesz ile jest jeszcze innych czołgów... Na superteście są takie fajne maszyny...

Opublikowano

Bosz. Jakbyś chciał tutaj wypisywać czołgi których nie ma w grze (a są wprowadzone) albo są żadkie to byś siedział ze dwa dni ^^ Także nie widzę sensu tworzenia tego tematu...

Opublikowano

Jeszcze trzeba dodać:

-M4A2E4 Sherman (dostawali go ludzie, którzy mieli ponad 1000 bitew w Closed Betcie),

-Pz. Kpfw. B2 740 (f) (Jak grałem 2 lata temu to był dość popularny na serwerze USA, został usunięty ze sprzedaży)

-Tetrarch (Mam ten czołg dostawało się go z jakimś kodem dostępnym na stronie jakiegoś niemieckiego magazynu o grach :D)

-A-32 (Dosłownie raz w życiu widziałem ten czołg i to chyba rok temu :) Z tego co się zorientowałem to tuż po zakończeniu bety był dostępny w gift shopie przez bardzo krótki czas)

Opublikowano

Maciek...

Nie osłabiaj mnie. Tetrach ? Pzk B2 ? Każdy chyba widział te czołgi i to nie raz, ponieważ wiele osób je ma ! Sherman jest trochę rzadszy, ale też nie trzeba się wysilać, żeby go zobaczyć... Jak chcesz podać jakiś czołg, to najpierw się upewnij, że jest rzadki ! Np. Pz. Kpfw II Ausf. J albo Type59G...

Opublikowano

Myślałem, że chodzi o czołgi dostępne dawno temu. BTW Pzk B2 nie jest często spotykanym czołgiem. Co do Tetrarcha to się zgodzę, widuje się go 1 na 15 bitew na II tierze.

Weź też pod uwagę, że gram na serwerze NA i tam może się troszkę różnić popularność czołgów w stosunku do EU ;)

Opublikowano

Nie dostępny na serwerze europejskim...

Kto powiedział, że to mają być czołgi z serwera EU ? -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...