Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się wysyłać?


VRUMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy opłaca się wysyłać sms'a na urke, bo dziś gra Polska vs San Marino i nie wiem czy są jakieś szanse ale co pamietam na ostatnim meczu polacy zdobyli około 5 pkt.

Więc 5 * 5 = 25k urki :D

 

A wy jak myślicie? Warto wysyłać?

Opublikowano

Czy opłaca się wysyłać sms'a na urke, bo dziś gra Polska vs San Marino i nie wiem czy są jakieś szanse ale co pamietam na ostatnim meczu polacy zdobyli około 5 pkt.

Więc 5 * 5 = 25k urki :D

 

A wy jak myślicie? Warto wysyłać?

raczej się opłaca,ale "Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego/eliminacyjnego, macie szansę na maks. czterokrotną wartość kwoty uridium, jeśli Wasza drużyna strzeli aż do czterech bramek! Tak więc, jeśli kupicie na przykład 10 000 szt. uridium, możecie otrzymać aż do 40 000 szt. uridium!"

więc jak chyba będzie np 5 dla nas to i tak dostaniesz 4.

 

b_560x95.png

Opublikowano

Choćby 10-0 wygrali to jak dla mnie się nie opłaca, bo i tak dostaniesz 20k uri.
20k uri za 7,40
Na mhh przy płatności psc za dostaniesz ponad milion (psc +5%) za 300.
A i to się nie opłaca. No ale jak chcesz to ślij, 20k masz prawie gwarantowane


7yo9.png

Opublikowano

Nie opłaca się, nie dość że pewnie żadnego bonusu nie dostaniesz (tak świetnie gramy że nie potrzeba !)

po drugie to nie karm BP i tak każdego klineta wyruchają jak ambergold...

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Lol wat, sorki za skromny offtop. Od dawna jest ten limit 4 krotny? Imo warto, bo San Marino jest gorszą drużyną.

Opublikowano

Z czego pamiętam liczy się tylko jeden przelew lub sms ;] Przynajmniej tak była podczas jakiegoś meczu.

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...