Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Privatewars.pl - Czyli Jak wygrać w kilka h cały serwer.


Silver™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Co będzie nam potrzebne ?

 

  • Cztery przeglądarki : Opera , mozilla , explorer , seamonkey (Cztery po to aby zrobić cztery konta i na każdej przeglądarce operować innym)
  • Chęci i oczywiście czas

 

1.Wstęp czyli zakładanie kont .

 

Więc tak. Wchodzimy na czterech przeglądarkach na strone :

 

www.hide.pl

 

Jest to proxy z najmniejszym dla nas pingiem . Po to robimy konta przez proxy żeby nie wyłapać bana za multi acc.

 

 

2.Położenie kont .

 

Robimy to w dowolnej kolejności według naszych upodobań , ale wioski muszą się znajdować tak :

  • Północny-wschód
  • Północny-zachód
  • Połódniowy-wschód
  • Połódniowy-zachód

 

3.Przechodzimy do taktyki.

 

W tej taktyce chodzi o stopniowe wchodzenie w głąb całego kontynenty i przejmowanie na początku słabszych wiosek , aż potem po mocnych graczy z 500k+ ptk.

Gdyby jednak jedne z naszych kont zostało zaatakowane mamy w zapasie trzy inne konta więc łatwo będzie się wybronić , a nawet przejąć coś przejąć .

 

Wygląda to mniej więcej tak :

 

yxl7rr.jpg

 

Oczywiście po brzegach kontynentu też w między czasie przejmujemy. :P

 

 

4.Wojsko.

 

Startując na każdym koncie mamy mieć od razu wojsko ofensywne czyli :

  • 6000 Toporników
  • 2222 lekkiej kawalerii
  • 500 ciężkej kawalerii
  • 100 zwiadu

Reszta miejsca jest na szlachcica.

 

W chwili gdy posiadamy po pięć wiosek (każda ofensywna) , to następne pięć musi być defensywnych (i tak na zmiane)czyli :

 

  • 13000 łuczników
  • Reszta miejsca w zagrodzie to zwiadowcy.

5.Wybiliśmy już wszystkich , a zostały nam nasze cztery konta co teraz ?

 

Wysyłamy wojsko z trzech pozostałychj kont do jednego jako wsparcie , a potem zaczynamy się "sami" przejować z jednego wybranego konta.

 

W między czasie może ktoś inny zacząć grę i może nas atakować , ale to mało możliwe.

 

 

 

I rada na koniec .

 

Radzę robić wojsko w wioskach systematycznie bo potem możemy się pogubić .

 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

hmmm... jak się nie umie grać to wtedy się zakłada nie wiadomo ile kont
a te offy i deffy to porażka

powiem tyle
żeby wbić się w czołówkę na serwerze wystarczy mieć czas i umieć słać synchro i przede wszystkim robić sporo offa

Opublikowano

hmmm... jak się nie umie grać to wtedy się zakłada nie wiadomo ile kont

a te offy i deffy to porażka

 

powiem tyle

żeby wbić się w czołówkę na serwerze wystarczy mieć czas i umieć słać synchro i przede wszystkim robić sporo offa

A gdzie napisałem że to tutek dla zaawansowanych ? Stosowałem podobną taktyke kilka lat temu i było okej.

 

Offy skoro są kiepskie to sam podaj lepsze.

 

Def ?

 

Muszę wysłać gdzieś 3/4 najazdy offów żeby to rozwalić , więc tu cie nie rozumiem.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Boże jak to czytam to mnie aż mdli ^^

 

Zakładać 4 konta? Paranoja... nie ogarnie nikt 4 kont jednocześnie.I po co proxy jak admin nie rozdaje banów za multi , ale w każdej chwili mogę takiego załatwić tym co mają multi.

 

Zajmijcie się ludzie lepiej turkami na privatewars.pl , a nie robieniem multi i offów z d** wziętych i słabych.

Deff? Dobremu graczowi nie potrzebny deff!

Sam mając 12K zaczynając zaatakowałem gracza mającego 500K pkt , a zaraz pogróżki , że mnie rozwali ^^

Ehh... n00bki nigdy się nie oduczą , a po 15 minutach gry gość 500K pkt płakał , żebym go nie przejmował , a miał same offiki i wlatywał szlachtami we mnie :)

 

Ale coś mu nie wyszło i go podbiłem :)

 

Także pozdrawiam i ogarnijcie się ludzie i nie stosujcie tej durnej strategi.

Czasu dużo nie potrzeba na grę , ja grając 4H od 0 do 10mln w 2 dni , czyli lącznie 8H :)

 

I same offy i masa szlacht , więc?

 

Morał jest taki , że trzeba umieć grać n00by!!!

 

Ale na private są duże lagi w masowej przy dużych punktacjach , wiem jak to naprawić , ale adminek nie odpisuje ;/

Także jeszcze raz pozdrawiam i uznajmy ten temat do usunięcia!

Opublikowano

Jak byś miał na prawdę dobry łeb wygrał byś 1 kontem a nie 4 tylko lamy mają multi ^^

PIWO TO MOJE PALIWO

Opublikowano

Więc i ja się wypowiem panie Silver to co piszesz jest totalną amatorką :) tak owszem wygrasz ale jedynie silnik który wgrasz sobie na komputer i będziesz grał sam ze sobą :) Pozdrawiam

 

I dodam że do wygrania rundy privatewars jest potrzebny tobie Bardzo dobry Lekarz byś na takie durne pomysły nie wpadał:)

Opublikowano

Podczas zakładania konta każdy potwierdził że akceptuje ten oto regulamin: :)

Regulamin
  • Każdy gracz może posiadać tylko 1 konto.
  • Zakazane jest wyzywanie, obrażanie graczy.
  • Zakazane jest używanie botów, skryptów etc.
  • Zakazane jest wykorzystywanie błędów silnika gry.
  • -


Zamknij

 

4.Wojsko.

Startując na każdym koncie mamy mieć od razu wojsko ofensywne czyli :

  • 6000 Toporników
  • 2222 lekkiej kawalerii
  • 500 ciężkej kawalerii
  • 100 zwiadu

Reszta miejsca jest na szlachcica.

 

Jeśli to off to gdzie są tarany rozwalające murek? :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...