Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCMordownia [Survival+Frakcje -> Jedyny taki w Polsce!] [Czytaj Opis]


Maciekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MCMordownia

Info.png

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje

strzalka.gif Sloty: 48 Jak będzie Full serwer Automatycznie Zwiększane ;]


strzalka.gif IP: sp3.owncraft.pl:25787


strzalka.gif Potwory: ON


strzalka.gif ZwierzÄta: ON


strzalka.gif PvP: Poza Spawnem


strzalka.gif Premium: Bez


strzalka.gif Nether: ON


strzalka.gif BialaLista: OFF

 

Admin.png
Amurio Graiha viperman122

pluginy.png
Przydatne ;] (Heads) Jak kogoś zabijesz wypada z niego głowa

InfoDOt.png

rekrutacja na ochroniarza on. drop ze stone (do 5 rzeczy za 1 razem np. diaxów) spawn koni (jajo) ze stone jeżeli kopiesz diamentowym kilofem wypadają butelki expa ze stone!!

 

nick w grze nieznajomy

Opublikowano

Zapraszam na serwer, wyszedł mi i Amuriowi zajebiście :D

Nie wiem czy wam się serwer będzie podobał ale innym się podoba :D

Więc zapraszam na serwer :D

Opublikowano

Gunwo a nie serwer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100X nie gunwo totalne od gory do dolu!!!

Opublikowano

Zapraszam na serwer, wyszedł mi i Amuriowi zajebiście :D

Nie wiem czy wam się serwer będzie podobał ale innym się podoba :D

Więc zapraszam na serwer :D

 

dzięki za pozytywny komentarz

 

 

zapraszam serdecznie na serwer niedługo nowa maszyna więc będzie 0 lagów

 

reff

Opublikowano

@up Po co posty nabijasz?
@topic

Server to totalne "dno"
Prezentacja z badziewnego generatora..

nawet jej nie poprawiłeś a już nie mówie o serverze.

To jest moja opinia ;) niwiem jak inni otym sądźą.

1RkW7od.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...