Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Chce zacząć przygodę z WoW'em,


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak chciałbym sobie zacząć grę w WoW'a lecz na jakimś priv'ie ponieważ nie chce wydawać, nie że mi szkoda tylko na początku chciałbym się nauczyć. I mam dla was takie pytania i prośby. Na jakim serverze prywatnym mam zacząć najpierw grać? Czy mogliście mi też po wysyłać różne linki z tutorialami i ważnymi rzeczami dla początkujących żebym sobie poczytał. Oczywiście najlepiej żeby był poradnik po polsku. Za każdą odpowiedź do tematu LIKE :>

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Nie ma kompletnego poradnika po Polsku do WoWa.

 

Teraz większość privów w Polsce, jest stawianych na Wrath Of The Lich King dodatku, gdyż jest jeszcze w miarę łatwy do ogarnięcia względem bugów itp. Jest tylko jeden priv na Cataclysmie w Polsce póki co.

 

Serwery godne uwagi.

 

Sunwell - 3.3.5A.

 

Atlantiss - 4.0.6.

 

Reszta to albo zalicza już zgon, albo ledwo się trzyma.

Opublikowano

Ok dzięki wam mam jeszcze 2 pytania. Wykonywać questy na tych 2 serwerach czy nie opłaca się? I co to znaczy w ratach serwera Atlantiss "blizzlike" ?

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Blizz - Like. Like Blizzard. Czyli jednym słowem jak na globalnych serwerach blizzarda (x1)

 

Na lov ratach Q to podstawa.

Ale prywatne serwery mogą Cie zrazić, szczególnie Cata.

I taka rada ode mnie, nie graj na polskich serwerach, bo zrozumiesz co to znaczy "być idiotą"(nie w Twoją stronę skierowane) chodzi mi o ludzi, których spotkasz na swojej drodze ku chwale

1373369406-U138092.png

Opublikowano

@UP

 

Sorry pomyłka.

Dlaczego zagraniczne prywatne a nie polskie ?

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

bo zrozumiesz co to znaczy "być idiotą"(nie w Twoją stronę skierowane) chodzi mi o ludzi, których spotkasz na swojej drodze ku chwale

Przede wszystkim poziom kultury.

1373369406-U138092.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...