Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto uważa że to jedną z najgorszych gier tego typu


Alvin55PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjaśnijmy to od razu – War of the Roses

jest przeznaczone wyłącznie do trybu

wieloosobowego . Brak tu jakiejkolwiek

kampanii fabularnej, nie ma nawet mapy

krainy, po której moglibyśmy podróżować.

Jedyną rozrywką, jaką gra oferuje samotnikom,

jest samouczek, w którym walczy się z (niezbyt

rozgarniętymi) botami. Cała zabawa została

przystosowana do grupowych starć i to właśnie

one są jej sednem. O sandboxie możemy

zapomnieć.

 

Sam tryb multiplayer oferuje dwa rodzaje

rozgrywki oraz pięć map. Nie jest to zbyt wiele,

zważywszy na to, co proponują inne gry.

Przyznać jednak należy, że plansze zostały

skonstruowane w bardzo przemyślany

sposób – coś dla siebie znajdą zarówno

„snajperzy”, jak i osoby preferujące

bezpośrednie starcia. Do każdej lokacji da się

wejść na kilka sposobów, a kręte uliczki i

wysokie dachy dobrze kontrastują z rozległymi

równinami i walącymi się mostami. W takim

otoczeniu można nie tylko rzezać

wojowników z drużyny przeciwnej (team

deathmatch), ale i zdobywać kluczowe

lokacje (tryb podboju) . Wysoka jakość aren

nie rekompensuje jednak ich małej liczby.

Sporo lepiej wypadają natomiast klasy postaci –

da się je w dużej mierze dostosowywać do

własnych preferencji. Istnieją cztery

domyślne formacje (piechur, łucznik,

kusznik, zbrojny), jednak można

zaprojektować własne. Nic nie stoi zatem na

przeszkodzie, by stworzyć kawalerzystę w

pełnej zbroi płytowej, który będzie szarżował

na wrogie zastępy – równie dobrze sprawdzi się

szybkonogi morderca, jak i ciężkozbrojny

„czołg”. Możliwości jest naprawdę mnóstwo –

począwszy od wyboru oręża czy rodzaju

pancerza, a na umiejętnościach specjalnych

bądź sposobie kucia ostrza (!) skończywszy.

Każdy z tych elementów łączy się ze

statystykami, które mają wymierny wpływ na

rozgrywkę. Stanowi to kompleksowy i bardzo

przemyślany system wad i zalet, który jest przy

tym nieźle zrównoważony (ciągle wychodzą

łatki balansujące grę).

 

Gra kosztuje około 60zł

Wymagania

Minimum System Requirements: Recommended System Requirements:

CPU: Dual Core 2.4GHz processor CPU: Quad Core Intel or AMD processor

RAM: 4 GB RAM RAM: 4 GB RAM

VGA: Shader 4.0 compatible card (minimum:

Nvidia GeForce 9800, AMD Radeon 4830)

VGA: Shader 4.0 compatible card (recommended:

Nvidia GeForce 460, AMD Radeon 5870)

DX: DirectX 10.0 DX: DirectX 10.0

OS: Windows Vista / Windows 7 OS: Windows Vista / Windows 7

http://wymaganiasystemowe.pl/

HDD: 5 GB HD space HDD: 5 GB HD space

Network: Broadband Internet connection Network: Broadband Internet connection

Note: Onboard Video Card: Not Supported

Opublikowano

Nie rozumiem czym ty chciałeś się tutaj wykazać. Stworzyłeś specjalnie konto, żeby to napisać?

Każdy lubi co innego i to, że napisałeś ten temat nic nie zmieni. Ty sądzisz to o tej grze, a ja sądzę co innego.

 

Nie zrozumiałem też to co napisałeś w nazwie tematu. O co chodzi?

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Najlepszym symulatorem średniowiecza (lepszego określenia nie znalazłem), także w multi zawsze był jest i będzie Mount & Blade.

 

W WotR można pograć dla grafiki ale gra szybko się nudzi :P

1382800106-U1012385.png


Opublikowano

Najlepszym symulatorem średniowiecza (lepszego określenia nie znalazłem), także w multi zawsze był jest i będzie Mount & Blade.

 

W WotR można pograć dla grafiki ale gra szybko się nudzi :P

Jakby w M&B, było multi takie jak w single, to było by pro, a tak to multi średniawe takie.

 

WotR samemu szybko się nawet nudzi, ale gdy grasz z kimś, to jest fajnie :P

Opublikowano

gra jest beznadziejna ten dział został założony bo pan Sajjuk podniecił się że gra była na humble bundle i ją kupił można w nią grać free to play ale bardzo szybko się nudzi ogólnie nie polecam (czekam na hejt osób które liczą na moda w tym dziale) jeżeli mi nie wierzycie możecie ściągnąć i pograć w nią :)

Opublikowano

gra jest beznadziejna ten dział został założony bo pan Sajjuk podniecił się że gra była na humble bundle i ją kupił można w nią grać free to play ale bardzo szybko się nudzi ogólnie nie polecam (czekam na hejt osób które liczą na moda w tym dziale) jeżeli mi nie wierzycie możecie ściągnąć i pograć w nią :)

 

 

A pan może tak do mnie nie mówić. Proszę o zachowanie kultury. Zamykam temat, bo robi się tu nie potrzebny spam i nabijanie postów.

4770714280454741315510.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...