Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowców społeczności MPC 21.09.13r. - 19.00


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

98873983608687392367.jpg

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 21.09.2013r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Audi A1 - kolor czarny metaliczny

planimprezy.png

1. Spotykamy się w naszej miejscówce.

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

3. Przejazd

59163329231110353875.png

4. Wyścigi do Mini Konkursu (więcej informacji niżej)

Możliwość rozegrania pojedynków do Black Listy RT.

5. Zakończenie imprezy.

Wszystkich uczestników zapraszamy na Racing Team'owego Team Speak'a:

Serwer: public-t3.pl

Kanały VIP - [VIP.0]

Sub Kanał: MPC Racing Team

Hasło: racing1

Osoby spoza MPC RT mile widziane.

i74k.png

NOWOŚĆ !

Na tym zlocie nie będzie konkursu na malowanie auta.

Postanowiliśmy dodać coś nowego ;)

Konkurs będzie polegał na zdobyciu jak najlepszego czasu na wyścigu. (po przejeździe wszystko będzie uzgodnione na TeamSpeak'u)

Odbędą się dwa wyścigi.

Jeden, na którym nie wolno używać power up i nie rammujemy się nawzajem.

Natomiast w drugim nie obowiązują żadne zasady.

Każdy, kto bierze udział w konkursie musi jechać Audi A1 na 0 stopniu wytrzymałości.

Pamiętajcie również aby dodać ss z wygranych wyścigów.


Nagroda:10x Lubie to. (za jeden wygrany wyścig)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Nie wiem czy dam radę być, ale jak już to mam propozycję. Dotyczy ona, aby przyjechać tylko i wyłącznie Audi A1, a nie jakimiś innymi modelami (zajebiaszczo by to wyglądało) - co wy na to?

Opublikowano

Nie wiem czy dam radę być, ale jak już to mam propozycję. Dotyczy ona, aby przyjechać tylko i wyłącznie Audi A1, a nie jakimiś innymi modelami (zajebiaszczo by to wyglądało) - co wy na to?

 

Każdy w miarę możliwości ma obowiązek takim przyjechać :)

Ostatnio był z kodu więc jak ktoś nie sprzedał, to ma :D

PS. Dopisałem

HB5fLf7.png

Opublikowano

A nie lepiej byłoby przyjechać rozwalonym na maxa tym Audi?

 

Ja nie mam tak dużo części i nie starczy mi do wbicia 599 overall.

Zresztą w ten wóz na max klasy B się nie opłaca inwestować, lepiej w max klasę D.

Nieważne już.

 

A co do koloru to niech wszyscy pomalują na czarny metaliczny

Opublikowano

A nie lepiej byłoby przyjechać rozwalonym na maxa tym Audi?

 

Ja nie mam tak dużo części i nie starczy mi do wbicia 599 overall.

Zresztą w ten wóz na max klasy B się nie opłaca inwestować, lepiej w max klasę D.

 

A co do koloru to niech wszyscy pomalują na czarny metaliczny

 

Dodane :)

 

 

XszarlotekX, dnia 09 Wrze 2013 - 19:59, napisał:

Pamiętajcie również aby dodać ss z wygranych wyścigów.

 

Dodane :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Pamiętajcie też, że ktoś z liderów RT pojedzie w każdym wyścigu i dopilnuje zasad.

Ja może nagram te wyścigi i wrzucę na YT.

 

Jeśli będzie dużo chętnych osób to zrobimy 2 grupy.

 

Odrazu mówię, że ja będę kierował rozmowami na ts i będę upominać i banować "krzykaczy".

Opublikowano

Było nas 5 , ale potem przenieśliśmy się na idola , gdzie muszę się pochwalić iż z Noxem zajelismy pierw 1 miejsce a potem 2 :D Zlot się nie udał ,ale beka byla ;d

Opublikowano

 

98873983608687392367.jpg

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 21.09.2013r. (niedziela)

Godzina: 1800

Serwer: APEX - EU

Samochód: Audi A1 - kolor czarny metaliczny

 

 

planimprezy.png

1. Spotykamy się w naszej miejscówce.

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

3. Przejazd

59163329231110353875.png

4. Wyścigi do Mini Konkursu (więcej informacji niżej)

Możliwość rozegrania pojedynków do Black Listy RT.

5. Zakończenie imprezy.

Wszystkich uczestników zapraszamy na Racing Team'owego Team Speak'a:

Serwer: public-t3.pl

Kanały VIP - [VIP.0]

Sub Kanał: MPC Racing Team

Hasło: racing1

Osoby spoza MPC RT mile widziane.

i74k.png

NOWOŚĆ !

Na tym zlocie nie będzie konkursu na malowanie auta.

Postanowiliśmy dodać coś nowego ;)

Konkurs będzie polegał na zdobyciu jak najlepszego czasu na wyścigu. (po przejeździe wszystko będzie uzgodnione na TeamSpeak'u)

Odbędą się dwa wyścigi.

Jeden, na którym nie wolno używać power up i nie rammujemy się nawzajem.

Natomiast w drugim nie obowiązują żadne zasady.

Każdy, kto bierze udział w konkursie musi jechać Audi A1 na 0 stopniu wytrzymałości.

 

 

Nagroda:10x Lubie to. (za jeden wygrany wyścig)

Jak pomogłem to daj "+''

 

Opublikowano

Wbije . jbc dostałem narazie pod opiekę konto roty(ten od malowania aut itd) powiedział mi że narazie mam się zaopiekować kontem i pokazać jak sie jeździ .

napewno wpadne ^^

borkosix.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...