Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zmienić w swojej grze?


wlatca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie] Co zmienić w swojej grze?

Gracza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak na serio odpal YT i obejrzyj wszystkei cześci gramy z głową sir turoka lub scoobanego .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

No statów nie masz jakiś za dobrych.

Możesz wrzucić 3 bitwy i możemy je ocenić i powiedzieć Ci co robisz źle.

Ogl polecam Ci obejrzeć poradniki na yt dotyczące strategi itp.

Na forum tutaj też są owe poradniki, ale oglądając lepiej się nauczysz.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Powiem tak,

BITWA KV-1

Z tego co zauważyłem w bitwie to to, że latasz myszką od razu, gdy zobaczysz przeciwnika.

Wystarczy przytrzymać ppm i zobaczyć czy masz na niego zasięg.

2 sprawa, czołgiem ciężkim nie powinno się kampić, tak jak robiłeś to w 1 bitwie.

3 sprawa, sytuacja gdy widziałeś is'a, nie wiem co to było, ale zamiast próbować cały czas przestawić myszkę na dół mogłeś przestawić lekko czołg i byś miał normalnie bicie lub poprostu wyjechać na niego, był obrócony lufą gdzie indziej, a z boku nie miałeś żadnego przeciwnika.

4 sprawa, nigdy nie wyjeżdzaj bokiem do przeciwnika, największy błąd

 

BITWA T-26

1. Gdy rzuca Cię na takie tiery, to przeważnie powinieneś gdzieś podjechać, coś poświecić.

2. Jeździsz bezczynnie po mapie.

3. Wyjeżdzasz bokiem.

4. Jak strzelasz już w jakiegoś przeciwnika, to ruszaj się ! Nie możesz stać cały czas w miejscu, widziałeś że 2 czołgi w Cb celowały, powinieneś uciekać już stamtąd, a nie dalej siedzieć w krzakach i bojować 1 vs 2.

 

BITWA 3

Tu nie ma nic do powiedzenia, wjechałeś na capa i nic nie robiłeś.

 

Polecam Ci oglądać poradniki na yt i czytać.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Poradników na yt nie lubię, nie wiem dlaczego.


Ale dzięki za porady, przydadzą się.

Możecie dalej komentować moją grę ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...