Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłacalne czy nie ? Jak tak to ile bym wziął ?


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie wpadłem na pomysł żebym mógł robić postacie do 40lv'a i wbijać im skile na G1 i potem handlować nimi za yang.

I tu pytanie jakie postacie robic jakie skile im wbijać i ile bym na tym zarabiał ?

Opublikowano

Przede wszystkim, sprzedaż takiej postaci jest trochę trudna, ponieważ trzeba trafić na uczciwego nabywcę.

Rób postacie, które mają tanie KU, wtedy po wyexpieniu do 40, możesz na każdej czytać codziennie skille.

Opublikowano

Robienie takiej postaci może okazać się nie opłacalne bo pewnie drożej wyjdzie wbijanie Skili na G1 niż wartość postaci.

W dodatku by takie coś się opłacało musiał byś trafić na uczciwego kontrahenta, a takich co raz mniej.

Jak się zdecydujesz to polecam ci robić postacie z tanimi KU,dzięki temu będziesz mógł czytać Ku co dziennie.

Polecam zrobić bufa albo WP.Tanie ku i na pewno szybko sprzedasz.Jako pierwszą postać możesz zrobić buf'a bo ją pewnie szybko sprzedasz.

Jak masz więcej kasy to możesz zrobić bodego.

Pozdrawiam AsPol.

Opublikowano

Robienie takiej postaci może okazać się nie opłacalne bo pewnie drożej wyjdzie wbijanie Skili na G1 niż wartość postaci.

W dodatku by takie coś się opłacało musiał byś trafić na uczciwego kontrahenta, a takich co raz mniej.

Jak się zdecydujesz to polecam ci robić postacie z tanimi KU,dzięki temu będziesz mógł czytać Ku co dziennie.

Polecam zrobić bufa albo WP.Tanie ku i na pewno szybko sprzedasz.Jako pierwszą postać możesz zrobić buf'a bo ją pewnie szybko sprzedasz.

Jak masz więcej kasy to możesz zrobić bodego.

Pozdrawiam AsPol.

Mam wiele niepotrzabnych ku ba bm helearow i archerow ;)
Opublikowano

Nieopłacalne.

Nie będę się rozpisywał.

Takie postacie z 1 skillem G lv do 60 kosztują max 30 złotych.

Cena w yang też nie jest zadowalająca jak na czas 'poświęcony' na wbicie tego skilla.

Jak już to Shaman smok/healer(błogo/pomoc,przywołanie/leczenie),Sura WP(ostrze/strach),Wojownik Body/mental(berek/aura,Silne duchowe).

Opublikowano

Witajcie wpadłem na pomysł żebym mógł robić postacie do 40lv'a i wbijać im skile na G1 i potem handlować nimi za yang.

I tu pytanie jakie postacie robic jakie skile im wbijać i ile bym na tym zarabiał ?

Oczywiście że byłyby to woj body/mental. Tak gdzie ku są droższe tam postać będzie więcej warta .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Dajmy, że berek jest po 1kk, aura po 5kk, 55 ku do G, niech wchodzi co 2gie, to 110 KU.

110kk berek, 550kk aura. Licząc 8zł/100kk, to ~50zł.

Za 100zł raczej nie sprzedasz postaci 2xG, będziesz na czysto, bądź ok 10zł wciągu jakiś 4 miesięcy - bezsens ;)

52287137559562145640.png

Opublikowano

Buff, stanowczo buff ! Najwięcej osób jest chętnych do kupienia takich postaci 2 x G albo 3x G nawet za realne pieniądze.

A za realne pieniądze kupisz yangi np. na allegro ;)

1zdobq.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...