Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] N-Craft [1.6.2] [SkyBlock/PvP] [Eventy] [Musisz to zobaczyć]


eXclusiVe^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

-

-

R

-

E

-

K

-

L

-

A

-

M

-

A

-

-

-

d4wO0OW.jpg

Kto chciałby spróbować swoich sił na wyspie z
drzewem, wodą i lawą? Ten typ jest właśnie dla tych osób! Serwery
urozmaicone wszelakimi eventami, zabawami i innymi tego typu, wymagają
od nas również umiejętności zrobienia czegoś, z niczego! Lubisz wyzwania
i taki rodzaj rozgrywki, a granie na singleplayer w ten typ mapy Ciebie
nudzi? Już wiesz, jak temu zaradzić!

Pe0gr87.jpg

Ip serwera: Wkrótce

Typ serwera: SkyBlock + PvP

Ilość slotów: 10 - Będzie więcej

Premium: Nie

A8rSCrv.jpg

Właściciel: eXclusiVe

Administrator: Wonterek

cdwr6kh.jpg

Odpowiednio dobrane oraz skonfigurowane.

eHyz4eY.jpg

Serwer N-Craft już wkrótce wchodzi na polską scenę serwerów minecraft,

nie możesz tego przegapić!

Czeka na Ciebie wielogodzinna zabawa przy ogarniętej rozgrywce oraz administracji,

czekamy na Ciebie!

Data i godzina startu nie znana, jednak serwer wystartuje na dniach.

### !!! KONKURS !!! ###

!!! Pierwsza Osoba Która Wejdzie Na Serwer W Dniu Startu Serwera Otrzyma VIP'a !!!

Wkrótce dodam więcej informacji na temat serwera.

Reklama by eXclusiVe^.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

@Up , zostaną zwiększone, to tak na początek.

Ile slotów planujecie dokupić bo wystartowaniu serwera? Wątpie, żeby przy 10 slotach ktokolwiek grał na takim serwerze.

Opublikowano

Ile slotów planujecie dokupić bo wystartowaniu serwera? Wątpie, żeby przy 10 slotach ktokolwiek grał na takim serwerze.

 

A więc, dokupić zamierzamy dopiero po tym jak się serwer przyjmie, tzn. będzie pełny, nie chcemy wyrzucić pieniędzy w błoto, myślę że serwer się przyjmie i sloty zwiększymy do ok. 20, później 30 itd.

To tak na początek, żeby sprawdzić czy się spodoba ;)

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Wygląda ciekawie, może zawitam na serwerze, spróbuję wbić pierwszy po VIP'a ^^

Co do prezentacji to bardzo ładna graficznie, estetycznie i kolorostykowo ;D

Trochę mało informacji, ale skoro dodasz więcej. ; p

Opublikowano

Wygląda ciekawie, może zawitam na serwerze, spróbuję wbić pierwszy po VIP'a ^^

Co do prezentacji to bardzo ładna graficznie, estetycznie i kolorostykowo ;D

Trochę mało informacji, ale skoro dodasz więcej. ; p

 

Dzięki za miłą opinię, życzę powodzenia ;)

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...